Önem ölçekli:  
  (10/100)

YourSites123.com virüsünü kaldır

123

YourSites123.com tarayıcı korsanı, korsan yazılım veritabanımızda bulunan başka bir istenmeyen programdır. Bu korsan başlangıç sayfası ve varsayılan arama motoru olarak görünür. Zararsız bir araç gibi görünse de YourSites123.com sahte bir sitedir. Güvenlik sağlayıcıları kullanmanızı önermez. 

YourSites123.com’u neden kullanmamalıyız:

YourSites123.com siz fark etmeden sisteminize girer. Buna ek olarak bu arama motoru Windows Registry ve diğer ayarlarda değişiklik yapar. Öncelikle başlangıç sayfanızı YourSites123.com olarak değiştirir. Bu değişiklik sisteminize kurulan uzantılar yardımı ile olur. Bu şüpheli uzantılar tarayıcı etkinliğiniz ile ilgili bilgi de toplar. Şüpheli bir ekibin sizin tarayıcınızda yaptıklarınızı izlemesini ister miydiniz?

The official YourSites123.com virus page and examples of ads

Dahası YourSites123.com kurnazdır. Arama motoru Yahoo’dan ödnüç alınır ama tam arama sonuçları göstermez. Her biri YourSites123.com’um sponsor sitelere yönlendirme yapabileceği şekilde değiştirilir. Bu yüzden sonuçlar bazı sitelerin popülerliğini arttırmayı amaçlayan köprü bağlantılar ile doludur. YourSites123.com yönlendirmeleri sizi potansiyel olarak tehlikeli sitelere yönlendirebileceğinden dikkatli olmalısınız. Bağlantılı siteler güvenli görünse de  bu siteyi kullanmamalısınız. Çünkü bilgisayarınıza daha çok sorun getirebilir. YourSites123.com korsanını kaldırmak için SpyHunter programını kurmanızı öneriyoruz.

YourSites123.com sistemimi nasıl etkiler?

YourSites123.com yazılımı online bulunamaz ve kendi resmi sitesinden indirilemez. Yani başka programların eklentisi olarak kullanıcının haberi olmadan sisteme girer. Güvenli kurulumun anahtarı dikkatli olmanız ve her adımı acele etmeden incelemenizdir. Hızlı ve önerilen kurulum yerine İleri veya Özel kurulum seçeneklerini seçmelisiniz. Böylece şüpheli gördüğünüz içeriklerin yüklenmesine engel olabilirsiniz. 

YourSites123.com virüsü sisteminize girdiyse hiç vakit kaybetmeden bu virüsten kurtulmalısınız. Kaldırma klavuzu için sonraki sayfaya gidin. 

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını YourSites123.com virüsü silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
YourSites123.com virüsü programını kaldırmak için SpyHunter kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "SpyHunter kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.

Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi SpyHunter incelemesinde bulabilirsiniz.

Başka bir korsan yazılım programı kullanmaya karar verirseniz SpyHunter programını bilgisayarınızdan kaldırın.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus, YourSites123.com virüsü'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. 

Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in YourSites123.com virüsü'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2016-01-04)
Reimage
Reimage'in YourSites123.com virüsü'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2016-01-04)

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin