Önem ölçekli:  
  (10/100)

YourSites123.com virüsünü kaldır

Julie Splinters - -
123

YourSites123.com tarayıcı korsanı, korsan yazılım veritabanımızda bulunan başka bir istenmeyen programdır. Bu korsan başlangıç sayfası ve varsayılan arama motoru olarak görünür. Zararsız bir araç gibi görünse de YourSites123.com sahte bir sitedir. Güvenlik sağlayıcıları kullanmanızı önermez.

YourSites123.com’u neden kullanmamalıyız:

YourSites123.com siz fark etmeden sisteminize girer. Buna ek olarak bu arama motoru Windows Registry ve diğer ayarlarda değişiklik yapar. Öncelikle başlangıç sayfanızı YourSites123.com olarak değiştirir. Bu değişiklik sisteminize kurulan uzantılar yardımı ile olur. Bu şüpheli uzantılar tarayıcı etkinliğiniz ile ilgili bilgi de toplar. Şüpheli bir ekibin sizin tarayıcınızda yaptıklarınızı izlemesini ister miydiniz?

The official YourSites123.com virus page and examples of ads

Dahası YourSites123.com kurnazdır. Arama motoru Yahoo’dan ödnüç alınır ama tam arama sonuçları göstermez. Her biri YourSites123.com’um sponsor sitelere yönlendirme yapabileceği şekilde değiştirilir. Bu yüzden sonuçlar bazı sitelerin popülerliğini arttırmayı amaçlayan köprü bağlantılar ile doludur. YourSites123.com yönlendirmeleri sizi potansiyel olarak tehlikeli sitelere yönlendirebileceğinden dikkatli olmalısınız. Bağlantılı siteler güvenli görünse de bu siteyi kullanmamalısınız. Çünkü bilgisayarınıza daha çok sorun getirebilir. YourSites123.com korsanını kaldırmak için Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus programını kurmanızı öneriyoruz.

YourSites123.com sistemimi nasıl etkiler?

YourSites123.com yazılımı online bulunamaz ve kendi resmi sitesinden indirilemez. Yani başka programların eklentisi olarak kullanıcının haberi olmadan sisteme girer. Güvenli kurulumun anahtarı dikkatli olmanız ve her adımı acele etmeden incelemenizdir. Hızlı ve önerilen kurulum yerine İleri veya Özel kurulum seçeneklerini seçmelisiniz. Böylece şüpheli gördüğünüz içeriklerin yüklenmesine engel olabilirsiniz.

YourSites123.com virüsü sisteminize girdiyse hiç vakit kaybetmeden bu virüsten kurtulmalısınız. Kaldırma klavuzu için sonraki sayfaya gidin.

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını YourSites123.com virüsü silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
YourSites123.com virüsü programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
YourSites123.com virüsü programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in YourSites123.com virüsü'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2016-01-04)
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-yoursites123-com-virus.html