Önem ölçekli:  
  (98/100)

Windows Accelerator Pro seçeneğini kaldırın

Ugnius Kiguolis - -
12

Windows Accelerator Pro gerçek anti virüsleri mimik eden tehlikeli bir programdır. Bir defa bilgisayarın içine girdi mi, farklı problemler hakkında yanlış uyarılar göstermeye başlar. Elbette, bu problemler tamamen hayal ürünüdürler ve sadece insanların paralarını almaya çalışmaktadırlar. Dikkat etmeniz gereken husus, Windows Accelerator Pro’nun, herhangi bir hilekar anti-spyware gibi bilgisayarınızda durduk yere karşınıza çıkabileceğidir çünkü bu program Trojanlar sayesinde dağıtılmaktadır. Söz konusu bu Trojan, sistemi modifiye eder ve kullanıcı bilgisayarını tekrar başlattığı her seferde Windows Accelerator Pro’nun faaliyetini başlatmasına yardımcı olur. Sonuç olarak kullanıcı, bilgisayarında Windows Accelerator Pro’nun lisanslı versiyonunun reklamını yapan yalan uyarılar görmeye başlar. Eğer siz de sahtekarları destekleyip paranızı kaybetmek istemiyorsanız o zaman bu dolandırıcıdan uzak durmalısınız!

Windows Accelerator Pro BİLGİSAYARIMA NASIL GİREBİLİR?

Windows Accelerator Pro bilgisayarınıza Trojanlar vasıtası ile girebilir. Söz konusu bu Trojanlar güvenilir olmayan web sitelerinin, spamlerin veya gereksiz güncellemeleri yüklemenizi tavsiye eden yalancı uyarıların içinde saklanırlar. Bu nedenle, bunlardan uzak durmalı ve bilgisayarınızın en yeni anti-virüs ve anti-spyware ile korunmuş olduğundan emin olmalısınız. Windows Accelerator Pro bilgisayarınıza girdiği anda diğer yasal anti-virüs programlarının faaliyetlerini taklit etmeye başlar: bilgisayarı nasıl tarayıp on adet farklı virüs tipi ‘tespit ettiğini’ gösterir. Mesela:

Error
System data security is at risk!
To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Bu tarz problemlerin icat edilmiş olduğundan ve asıl gerçek virüsün Windows Accelerator Pro olduğundan emin olabilirsiniz. Eğer bu virüs bilgisayarınıza bulaşmış ise, aşağıdaki talimatları uygulayarak söz konusu bu virüsü sistemden çıkarın.

Windows Accelerator Pro’yu NASIL KALDIRABİLİRSİNİZ?

Eğer Windows Accelerator Pro’yu kaldırmak istiyorsanız, o zaman bilgisayarınızı güncellenmiş bir anti-spyware ile taramalı ve zararlı dosyaları kaldırmalısınız. Bu işlem için sizlere Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus veya Malwarebytes Anti Malware‘yı tavsiye etmekteyiz. Eğer bunlardan herhangi birini başlatamazsanız o zaman aşağıdaki talimatları uygulayın:

1. Bilgisayarınızı Ağ Desteği ile Güvenli Mod’u seçerek tekrar başlatın ve bilgisayarınız çalışmaya başlar başlamaz F8 tuşuna sürekli olarak basın.
2. Normal Windows modunda iken yaptığınız gibi aynı kullanıcı adı ile giriş yapın.
3. Sonrasında İnternet Explorer’ın veya başka bir browser’ın üstüne tıklayın, ‘Çalıştır’ veya ‘Yönetici Olarak Çalıştır’ı seçin ve Yönetici hesabı şifrenizi girin (eğer ihtiyaç olursa).
4. Bu linki adres çubuğuna girin: http://virusler.web.tr/download/hunter.exe ve programı masaüstüne yükleyin. Zaralı işlem ve dosyaları bilgisayarınızdan kaldırmak için programı çalıştırın.

Otomatik Windows Accelerator Pro kaldırımı

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Windows Accelerator Pro silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Windows Accelerator Pro için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Windows Accelerator Pro için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun
Windows Accelerator Pro programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Windows Accelerator Pro programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Windows Accelerator Pro'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-05-07)
Windows Accelerator Pro bellek kopyası
Windows Accelerator Pro bellek kopyası

Windows Accelerator Pro el kaldırma:

Süreçleri öldür:
%AppData%guard-fvtb.exe


Aşağıdaki yapılandırma kayıtlarını silin:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun "GuardSoftware" = "%AppData%guard-toiy.exe"
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogon "Shell"="C:\Users\User\AppData\Roaming\guard-fvtb.exe"
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionSettings
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAssociations "LowRiskFileTypes"=".zip;.rar;.nfo;.txt;.exe;.bat;.com;.cmd;.reg;.msi;.htm;.html;.gif;.bmp;.jpg;.avi;.mpg;.mpeg;.mov;.mp3;.m3u;.wav;"
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAttachments "SaveZoneInformation"=1
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionImage File Execution Optionsmsseces.exe "Debugger"="svchost.exe"
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionImage File Execution Optionsmsmpeng.exe "Debugger"="svchost.exe"

Dosyaları silin:
%AppData%guard-fvtb.exe
%AppData%results1.db
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-windows-accelerator-pro.html