Önem ölçekli:  
  (10/100)

Wander Burst reklam amaçlı yazılımını kaldır

Olivia Morelli - -
123

Wander Burst incelemesi:

Wander Burst istemeden sisteminize kurabileceğiniz bir reklam destekli yazılımdır. Herhangi bir ücretsiz yazılımı sisteme indirirken eklentilerine dikkat etmezseniz sisteminize girebilir. Sisteme girdiğinde sistem ayarlarını değiştirir, WanderBurst.exe gibi kendi dosyalarını sisteme yükler ve bilgisayar her yeniden başlatıldığında tekrar çalışır. Sonuç olarak PC kullancısı bir sürü pop-up reklam ile karşılaşır. Bu reklamlara tıklanınca kullanıcı belirli sitelere yönlendirilir. Böylece WanderBurst kullanıcılar da para kazanır. Bu programın sebep olduğu pop-uplara dikkat etmelisiniz. Çünkü bu sitelere güvenemezsiniz. Bu program hakkında daha fazla bilgi için yazıyı okumaya devam edin.

Wander Burst dağılım teknikleri:

Wander Burst dağılım yöntemi oldukça basit. Genellikle iki teknik kullanır. Bu programı kendi resmi sitesinden indirebilirsiniz ya da fark etmeden sisteminize sokabilirsiniz. Çünkü bu program yığınlama yöntemi ile ücretsiz yazılımların eklentisi olarak da yayılabilir. İki teknik de kullanıcı ile bağlantılıdır. Yani bu programı aniden sisteminizde görürseniz suçlanacak kişi yine sizsiniz. Wander Burst reklamlarının aniden ortaya çıkışını engellemek için güvenilir bir korsan karşıtı yazılım programı edinin. Sisteminize kuracağınız ücretsiz yazılımları tek tek kontrol edin. Şu adımları takip ettiğinizden emin olun:

  • Gizlilik politikası ve son kullanıcı sözleşmesini okuyun;
  • Özel ya da ileri kurulum yöntemlerini temel ve önerilen kurulum yöntemleri yerine seçin;
  • Kurulumun her adımını dikkatlice takip edin;
  • Wander Burst hijack kurulumuna onay veren işaretleri kaldırın.

The main page of Wander Burst adware

Wander Burst sisteme girince ne olur?

Wander Burst sisteme girerse, ilk yaptığı şey ayarlar ile oynamaktır. Sistem her başlatıldığında kendini gösterir. Bir sürü reklam ile karşılaşırsınız. Wander Burst yüzlerce insan tarafından isteyerek de kurulmaktadır. Ancak bu reklamların sinir bozucu olduğu konusunda sizi uyarmalıyız. Bununla birlikte sizi ziyaretçi sayısını arttırmak istediği bilinmeyen sitelere yönlendirebilir. Bunlardan ve benzeri programlardan korunmak istiyorsanız bu programı hemen kaldırmalısınız. Bunu yapmanın en kolay yolu Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus gibi programlar ile sistemde tarama yapmaktır.

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Wander Burst Reklam Destekli Yazılım silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Wander Burst Reklam Destekli Yazılım programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Wander Burst Reklam Destekli Yazılım programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Wander Burst Reklam Destekli Yazılım'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2016-01-12)
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-wander-burst-adware.html