Önem ölçekli:  
  (95/100)

System Doctor 2014 seçeneğini kaldırın

12

System Doctor 2014 sahte anti-spyware kategorisine ait tehlikeli bir programdır. Spam, paylaşınlar, virüslü siteler ve benzeri yollar ile dağılmaktadır. Sisteme girer girmez bilgisayarın virüslü olduğu şeklinde uyarı vermeye ve kullanıcıların bu virüsten kurtulması için lisanslı versiyonlarını satın alması gerektiğini iddia etmeye başlar. Aslında gerçek bunun tam tersidir. Bu program herhangi bir virüsü tespit edebilme yeteneğine sahip değildir ve sadece sahte uyarılar göstermektedir. Bu programın amaçladığı tek şey kullanıcılardan para sızdırmaktır. Lütfen suçlular ile paranızı paylaşmayın. Bu programın deneme ürünün kaldırmanızı öneriyoruz. Bunun için de tüm dosyalardan kurtulmanızı sağlayacak otomatik kaldırma yöntemini kullanmanızı öneriyoruz.

BU PROGRAMDAN NASIL ETKİLENİRİM?

Bu program sistemdeki koruma açıklarını kullanan truva vasıtası ile yayılmaktadır. Sisteme girdiği anda sistemde değişiklikler yapar ve bilgisayarınızı her başlattığınızda çalışmasınız sağlayacak dosyalar indirmektedir. Bu da her internete girişinizde bu programın sinir bozucu uyarıları ile karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Sonuç olarak, bu program kullanıcıları korkutmayı amaçlayan sahte arama sonuçları göstermeye başlar. Bu programın lisanslı versiyonunu almaya ikna olmadan önce bilgisayarınızı iyi bir anti-spyware programı ile taramalısınız. Bunun yaptığınızda aslında bu programın tehlikeli olarak gösterildiğini göreceksiniz. Lütfen bu programı mümkün olduğunca çabuk silin.

BU PROGRAMDAN NASIL KURTULABİLİRİM?

Eğer bilgisayarınızda bu program varsa güncel bir anti-spyware programı ile sisteminizi kontrol etmelisiniz. Bunun için Malwarebytes Anti Malware, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ı kullanmanızı öneriyoruz. Eğer bunlardan birini başlatamıyorsanız şu adımları takip edin:

1. Bilgisayarınızı Safe Mode with Networking de yeniden başlatın. Yeniden başlatın ve yüklenmeye başladığı anda F8 e defalarca basmaya başlayın.

2. Normal Windows modununzdaki kullanıcı adınız ile giriş yapın.

3. IE ye ya da başka bir tarayıcıya tıklayın ve Çalıştır ya da Yönetici olarak çalıştıra tıklayın ve yönetici şifrenizi girin.

4. Adres çubuğuna bu adresi girin: http://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ve programı masaüstünüze indirin. Bu program ile alakalı dosyalardan kurtulmak için sistemde tarama yapın.

Otomatik System Doctor 2014 kaldırımı

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını System Doctor 2014 silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
System Doctor 2014 için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
System Doctor 2014 için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun
System Doctor 2014 programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
System Doctor 2014 programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in System Doctor 2014'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-06-19)
System Doctor 2014 bellek kopyası
System Doctor 2014 bellek kopyası

System Doctor 2014 el kaldırma:

Süreçleri öldür:
[random].exe

Dosyaları silin:
[random].exe
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-system-doctor-2014.html