Önem ölçekli:  
  (10/100)

Superfish seçeneğini kaldırın

123

Superfish (Superfish Window Shopper ya da simply Windows Shopper olarak da görülebilir) arama yaptığınız sırada reklam göstermeye başlayan ve potansiyel olarak istenmeyen olarak adlandırabileceğimiz bir programdır. Çoğu durumda bu reklamlar eBay, Best Buy, Wallmart ve benzeri alışveriş sitelerini ziyaret ederken ortaya çıkar. Bu tür programlar sisteminize girdiğinde fiyat karşılaştırmaları, indirim bildirimleri ve benzeri içerikleri fark edebilirsiniz. Lütfen bu tür bildirimleri dikkate almayın ve tıklamayın çünkü Superfish kullanıcıları bu içerikler ile alakası olmayan sitelere yönlendirmektedir. Eğer uperfish Window Shopper tarafından gösterilen bildirimleri fark ederseniz bunları dikkate almamalı ve bilgisayarınızı iyi bir korsan yazılım karşıtı program ile kontrol etmelisiniz. 

Superfish bilgisayarıma nasıl girer?

Window Shopper ve Yontoo ya benzer şekilde Superfish virüsü ücretsiz yazılımların ve paylaşımların eklentisi olarak sisteme girmektedir. Bu yüzden birdenbire sistemde belirivermekte ve diğer virüsler gibi sistemi etkilemektedir. Ancak insanlar ücretsiz programların kurulumlarına dikkat etmediği için bu tür programları sistemlerine kurabilmektedir. Eğer bu tür indirmeler ile karşılaşmak istemiyorsanız bu tür programların kurulumu sırasında gelişmiş ya da özel kurulum seçeneklerinden birini seçmelisiniz. Bu seçenekler indirilecek diğer programları da göstermektedir. Eğer Superfish tarayıcılarınızı etkiliyorsa şu adımları takip edin: 

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Superfish silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Superfish için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Superfish için temizleyici
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Superfish programını kaldırmak için SpyHunter kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "SpyHunter kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.

Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi SpyHunter incelemesinde bulabilirsiniz.

Başka bir korsan yazılım programı kullanmaya karar verirseniz SpyHunter programını bilgisayarınızdan kaldırın.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus, Superfish'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. 

Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Superfish'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2016-01-29)
Reimage
Reimage'in Superfish'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2016-01-29)

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin