Derecelendirme:  
  (91/100)
indir 

STOPzilla değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Ugnius Kiguolis - -

STOPzilla önizleme

STOPzilla

STOPzilla Antimalware zararlı yazılımları bulan, bloke eden ve kaldıran güçlü bir anti-virüs programıdır. Bu program kullanıcıların casus yazılım, fidye yazılım, truva atı programları, tarayıcı korsanları ve diğer virüs korkuları olmadan İnternette gezebilmelerini sağlamaktadır. STOPzilla mimarlarına göre, bu program sistemin derinliklerine gidip, diğer her hangi bir güvenlik programından daha detaylı kontrol etmektedir. Aslında STOPzilla çok hafif ve hızlı bir program olup, tam sistem taraması yaptığı zamanlar dışında da bilgisayarı hiç yavaşlatmamaktadır. Fakat aslında siz de STOPzilla’nın taramalarını kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Birçok ünlü bilgisayar dergilerinde bu program hakkında yazılmış olumlu bilgilere ulaşabilirsiniz. Söz konusu bu özgün güvenlik programı çoğu uzman tarafından tavsiye edilmekte olan bir programdır.

2spyware araştırma merkezi tarafından STOPzilla yorumu:

STOPzilla’yı bilgisayarınıza indirdikten sonra grafiksel kullanıcı arayüzünün gerçekten net ve düzenli olduğunu görebilirsiniz. Kullanıcılar bilgisayarlarını kontrol ederken, korsan yazılımları kaldırırken ya da bu programı güncellerken sorun yaşamayacaklardır. STOPzilla’nın ödüllü teknolojisi kullanıcıların birçok tehdit ve virüsten korunmasını sağlamaktadır.

STOPzilla’nın en önemli bonuslarından bir tanesi, piyasadaki en kuvvetli pop up engelleyicilerden birisi olmasıdır. Pop-up engelleyici, tüm zararlı reklamlar, sahte alarm ve uyarılar dahil tüm pop up’ları saptar ve engeller. İnternet sitesi kaynakları ilanları da etkileyici bir şekilde engellemektedir. STOPzilla’nın tüm zararlı süreçleri engelleyen modülünden de bahsetmekte fayda var. Böylelikle bu program sadece zararlı programlara ulaşımı engellemez, aynı zamanda zararlı programları indirmenize ve bu programların bilgilerinizi çalmasına da engel olur.

STOPzilla sık sık güncellenmektedir. Dolandırıcılar ve hackerlar her gün yeni bir yazılım ürettiklerinden bu güncellenme özelliği oldukça önemli olmaktadır. Karşılaşılan herhangi bir problem STOPzilla Müşteri Hizmetleri tarafından hemen çözülmektedir. Email göndermek yerine burayı arayabilir ya da internet sohbeti seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Bu daha hızlı ve verimli olacaktır.

Neden STOPzilla’yı indirmeliyim?

STOPzilla, diğer PC güvenlik programları ile (İnternet güvenlik suitleri ve firewall gibi) sorun yaşamaz. Bu program virüsleri bulur, yerlerini belirtir ve detaylı bilgisini sunar. İstediğiniz zaman bilgisayarınızı STOPzilla ile düzeltebilirsiniz çünkü bu program her türlü zararlı programı ve süreci bloke edebilmektedir. Fakat biz size casus yazılımları olabildiğince çabuk olarak kaldırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Satın alımları güvenilir bağlantı ve siteler vasıtası ile yapabilirsiniz.

STOPzilla bellek kopyası
Kaynak: http://www.2-spyware.com/review-stopzilla.html

  • vedat

    Ben bu programı kullanmak istersem şu an kullandığım ”Avira İnt.Scerty”yi , ”Malwarebytes Anti-Malware” ve birde ”Zemane Antiloger” bu üç programı kaldırmalımıyım.
    Bu program ile hangilerini kullanmalıyım.

    Saygılarımla.