Derecelendirme:  
  (89/100)
indir 

SpyHunter değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Ugnius Kiguolis - -

SpyHunter önizleme

SpyHunter

Spyhunter basit ve kolay kullanımlı ara yüzü ile etkili bir korsan yazılım kaldırma programıdır. Bu program bilgisayar uzmanı olmayan kullanıcılar için oldukça iyi bir seçimdir. Ancak, çoğu kullanım uzmanı bu programı bilgisayar uzmanlarının da istedikleri zaman kullanacakları korsan yazılım ve parazitlere karşı etkili bir program olarak da önermektedir. Bu programın iki farklı indirme ekli vardır. İster ücretsiz olanı ister ücretli olanı indirebilirsiniz. Bu versionu indirmenizi tavsiye ediyoruz çünkü bu program tam ve güncel bir koruma için tasarlanmış ve Spyware-Helpdesk ile kullanıcılara ücretsiz yardım da bulunabilmektedir. Sürekli güncellenen bir korsan yazılım veri tabanı vardır. Yaklaşık 30.000 farklı tehditi tanıdığından etkili bir programdır. 

SpyHunter Programının İncelemesi: 

Test sonuçlarına göre bu program tehditleri saptama ve kaldırmada oldukça iyidir. Buna ek olarak, program truvalar, hafıza problemleri gibi konularda da başarılıdır. Ancak, bu program daha çok korsan yazılımlar ile mücadele etme amacı ile tasarlanmış bir programdır. Bazıları bunu sevmeyebilir ama çeşitli programların birleşimi olan bir koruma tek amaçlı bir korumadan daha etkili olabilir.

Açıldıktan sonra, SpyHunter ilk taramasını başlatır ve güncellemeler mevcut ise bunları gösterir. Uygulama Windows programlarını ve tarayıcı cookielerini inceler. Yerel diskteki tüm dosyaları inceler.Bu uygulama çeşitli tarama modlarını barındırmaktadır. Tüm sistemi tarayabilir, pratik tarama yapabilir ya da kullanıcıların istedikleri içerikleri de tarayabilir. Tarama motoru başka programların bulmayacağı korsan yazılımları bulmak ve kaldırmak için programlanmıştır.Tarama sonuçlarının yeterli bilgiyi içerdiği söylenebilir. Program zararlı içeriklere nasıl ulaşıldığını ve bu içeriklerin neden zararlı olduğunu da açıklamaktadır.

Spyhunter’ı Neden Tercih Etmeliyim? 

SpyHunter bir sürü gereksiz uygulama ile birlikte gelmeyen kullanıcı dostu bir programdır. Sadece birkaç araç vardır. Grafiksel kullanıcı ara yüzü etkileyici ve kullanımı kolaydır. Bu programın problemleri nasıl bulup kolayca ortadan kaldırdığını görebilirsiniz. Eğer virüsü kaldıramazsanız yardım masasından ücretsiz destek alabilirsiniz. 

Resmi sitesi: www.enigmasoftware.com.

Satın alımlar güvenli yollarla yapılmaktadır.

Son notlar: 

2004’ün başlarında, SpyHunter yanlış sonuçlar göstermek ve agresif reklam yöntemlerini kullanmakla suçlanmıştır. Bu da SpyHunter hakkında birçok kötü eleştirinin çıkmasına sebep olmuştur. Bunlardan bazıları oldukça sert ve bazıları da oldukça saçmadır.

Şunu söyleyebiliriz ki program agresif bir şekilde pazara çıkarılmış fakat tüm bunlar program üreticileri tarafından 2004 ün sonunda yasaklanmıştır. ShyHunter’ın ilk versiyonları büyük eksiklikler içeriyordu. Ürünün 2.0 versiyonu tüm bu sorunları çözmüş oldu. Şu andaki sürüm 4.6.1.3664’tür. 

Basında SpyHunter
Basında SpyHunter
SpyHunter bellek kopyası
Kaynak: http://www.2-spyware.com/review-spyhunter.html

Başka Dillerde İncelemeler • cemal

  süper virüs temizleme aracı,diğerlerinin göremediği virüsleri temizler…

 • budgee66

  ücretlisini nereden alabilirim?

 • Eyüp Aktaş

  kardeşim nasıl silcez virüsü

 • İbrahim Aşut

  SpyHunter’ in Tarama esnasında neden yanıt vermiyor hatası çıkıyor…
  RegHunter’ da aynı sorun var… yardımmcı olurmusunuz… Teşekkürler