indir 

SpyHunter değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Derecelendirme: Derecelendirme (89/100)

SpyHunter önizleme

SpyHunter

Spyhunter basit ve kolay kullanımlı ara yüzü ile etkili bir korsan yazılım kaldırma programıdır. Bu program bilgisayar uzmanı olmayan kullanıcılar için oldukça iyi bir seçimdir. Ancak, çoğu kullanım uzmanı bu programı istedikleri zaman kullanacakları bir program olarak da önermektedir. Bu programın en son versiyonu SpyHunter 4 korsan yazılımlara, reklam amaçlı yazılımlara, tarayıcı korsanlarına ve benzeri tehditlere karşı koruma sağlamaktadır.

SpyHunter araştırma ekibimiz tarafından test edilmiştir. Test sonuçlarına göre bu program tehditleri saptama ve kaldırmada oldukça iyidir. Buna ek olarak, program truvalar, hafıza problemleri gibi konularda da başarılıdır. Ancak, bu program daha çok korsan yazılımlar ile mücadele etme amacı ile tasarlanmış bir programdır. Bazıları bunu sevmeyebilir ama çeşitli programların birleşimi olan bir koruma tek amaçlı bir korumadan daha etkili olabilir. Açıldıktan sonra, SpyHunter ilk taramasını başlatır ve güncellemeler mevcut ise bunları gösterir. Uygulama Windows programlarını ve tarayıcı cookielerini inceler. Yerel diskteki tüm dosyaları inceler.

Bu uygulama çeşitli tarama modlarını barındırmaktadır. Tüm sistemi tarayabilir, pratik tarama yapabilir ya da kullanıcıların istedikleri içerikleri de tarayabilir. Tarama motoru başka programların bulmayacağı korsan yazılımları bulmak ve kaldırmak için programlanmıştır.

Tarama sonuçlarının yeterli bilgiyi içerdiği söylenebilir. Program zararlı içeriklere nasıl ulaşıldığını ve bu içeriklerin neden zararlı olduğunu da açıklamaktadır. Ayrıca program düzenli aralıklarla yenilenen geniş bir korsan yazılım veritabanı kullanmaktadır. Program yaklaşık 30.000 değişik tehditin bilgisini içermektedir.

SpyHunter bir sürü gereksiz uygulama ile birlikte gelmeyen kullanıcı dostu bir programdır. Sadece birkaç araç vardır. RollBack Manager yanlışlıkla silinmiş içerikleri tekrar yükler. Exclusion Manager bazı programların ya da içeriklerin göz ardı edilmesi için kullanılır. Repair Internet Connection korsan yazılım tarafından bozulan internet bağlantısını tamir etmektedir.

Uygulamanın grafiksel ara yüzü etkileyici ve kullanımı kolaydır.

Resmi sitesi: www.enigmasoftware.com.

Satın alımlar güvenli yollarla yapılmaktadır.

2004’ün başlarında, SpyHunter yanlış sonuçlar göstermek ve agresif reklam yöntemlerini kullanmakla suçlanmıştır. Bu da SpyHunter hakkında birçok kötü eleştirinin çıkmasına sebep olmuştur. Bunlardan bazıları oldukça sert ve bazıları da oldukça saçmadır.

Şunu söyleyebiliriz ki program agresif bir şekilde pazara çıkarılmış fakat tüm bunlar program üreticileri tarafından 2004 ün sonunda yasaklanmıştır. ShyHunter’ın ilk versiyonları büyük eksiklikler içeriyordu. Ürünün 2.0 versiyonu tüm bu sorunları çözmüş oldu. Şu andaki sürüm 4.0’dır.

Olumlu yanları:

Etkili tarama motoru
Detaylı dosya taraması
Tam sistem taraması

SpyHunter bellek kopyası

Başka Dillerde İncelemeler  • cemal

    süper virüs temizleme aracı,diğerlerinin göremediği virüsleri temizler…

Bizi Facebook'ta Beğenin
haberler
Basından yansımalar
Müşteri görüşleri