SpyHunter nasıl kaldırılır?

Ugnius Kiguolis - -

SpyHunter Müşteri Hizmetleri

“SpyHunter Nasıl Kaldırılır?” adındaki yazıyı açtıysanız bu programdan memnun değilsiniz ve bilgisayarınızdan kaldırmak istiyorsunuz. Ancak bunu yapmadan önce SpyHunter’ın tüm özelliklerini incelediğinizden emin olun. Bilgisayarınızdaki bir virüsü bulamadığınız için kaldırmak istiyorsanız, bu durumda ücretsiz teknik yardımı kullanabileceğinizi bilmelisiniz. Aslında SpyHunter en tehlikeli virüslerin bile kaldırılmasını garanti etmesi ile tanınmaktadır. Ancak ilk yapmanız gereken programı güncellemektir. Bu korsan yazılım programı bilgisayarı tarar ve bulunan dosyaları kendi virüs tanımları karşılaştırır. Bu yüzden virüs tanımlarında bu virüs yoksa virüsü fark edemeyebilir. Bu problem varsa Spyware HelpDesk olarak bilinen SpyHunter destek hizmetini kullanmayı düşünmelisiniz. Bu özellik Özel Onarım ve Canlı Teknik Destek özelliklerinin birleşimidir. Özelleştirilmiş onarım ve diğer hizmetlerle ilgili bilgiye bu metinde ulaşabilirsiniz.

SpyHunter Geri Ödemesi

SpyHunter’ı hala kaldırmak istiyorsanız, aşağıda verilen rehberi takip edebilirsiniz. Bu yazılımı aldıysanız (ücretsiz sürüm taramaiçin kullanılabilir. Parazitlerden kurtulma özelliğini aktive etmeniz gerekir) yazılım için ödediğinizi geri alabilirsiniz. Unutmayın geri ödeme talebi satın aldıktan sonra 30 gün içinde yapılabilir.

SpyHunter Alternatifleri

SpyHunter’ı kaldırmadan önce bir şeyi daha unutmayın. Bilgisayarınızı korumasız bırakmayın. SpyHunter iptal sürecini başlatmadan önce alternatiflerinden birini sisteminize kurmalısınız. Bu güvenlik paketini StopZilla veya Malwarebytes anti-malware değiştirebilirsiniz. Bu programlar da virüsleri saptamada iyi sonuçlar vermiştir.

SpyHunter’ı Kaldırma

SpyHunter’ı sisteminizden kaldırmak için şu metodlardan birini kullanabilirsiniz:

Metod 1: Windows 7 / Vista / XP sistemlerinde Program Ekle/Çıkar özelliğinden SpyHunter programını kaldırma.

  • Başlat’a tıklayın → Denetim Masası → Programlar (XP kullanıcıysanız Program Ekle /Çıkar).

Win7 Control Panel

  • Programlar penceresinde Spyhunter’a sağ tıklayın ve Kaldır/Değiştir butonuna basın.

Programı Kaldırma veya Değiştirme

Program kaldırmak için listeden seçin ve Kaldır, Değiştir veya Onar seçeneğine tıklayın.

Spyhunter Uninstall

  • Şimdi Enigma Yazılım Kurma penceresini görmelisiniz. Kaldırmaya devam et seçeneğine tıklayıp ardından “SpyHunter’ı kaldırmaktan emin misiniz?” sorusuna Evet seçeneğini işaretleyin.

Uninstall SpyHunter

SpyHunter’ı Windows 10 / Windows 8 sistemlerinden kaldırma

  • Windows 10 / Windows 8 kullanıcısıysanız, ekranın sol alt köşesine sağ tıklayın. Hızlı Erişim Menüsü göründüğünde Denetim Masası’nı ve Program Kaldır seçeneklerini seçin.

Win10 Control Panel

  • Burada SpyHunter’a sağ tıklayın ve Kaldır butonuna basın.
  • Enigma Yazılım Kurma penceresi göründüğünde Kaldırmaya devam et seçeneğini seçin. Emin olup olmadığınızı sorduğunda Evet’e tıklayın (üçüncü fotoğraf).

Metod 2: SpyHunter’ı Kaldır özelliğini kullanma

  • Başlat’a tıklayın → Programlar ve SpyHunter’ı seçin. Ardından Kaldır seçeneğine tıklayın.

Start Menu

  • Enigma Yazılım Kurma penceresi göründüğünde Kaldırmaya devam et seçeneğini seçin. Emin olup olmadığınızı sorduğunda Evet’e tıklayın (üçüncü fotoğraf).

İşte bu kadar! SpyHunter bilgisayarınızdan kaldırıldı.

Kaynak: http://www.2-spyware.com/news/post5207.html