Önem ölçekli:  
  (98/100)

Smart Guard Protection seçeneğini kaldırın

Jake Doe - -
12

Smart Guard Protection bilgisayarınıza güvenlik açıkları vasıtası ile girebilen tehlikeli bir problemdir. Genellikle bu giriş kullanıcılar için ciddi bir problemdir, çünkü bu program bilgisayarınızda varolmayan virüslerin uyarısını vermektedir. Buna ek olarak program bilgisayarda yüklü olan yasal programı bloke etmekte, sistemi yavaşlatmakta ve sisteme başka virüslerin de girmesine sebep olmaktadır. Bu program kullanıcıları her türlü uyarısının gerçek ve güvenilir olduğuna inandırabilmekte ve bilgisayarda bulunan virüslerin uzun bir listesini göstebilmekte olduğundan dikkat edilmelidir. Aslında bu program da Antivirus Security Pro, Attentive Antivirus, System Doctor 2014, System Care Antivirus programları kadar tehlikelidir. Lütfen bu programdan uzak durun ve gösterdiği uyarılara inanmayın. Smart Guard Security tehlikeli bir programdır ve hemen kaldırılması gerekmektedir.

SMART GUARD SECURITY NASIL ÇALIŞIR?

Bu virüs de diğer virüsler gibi kapılabilir. Yasal olmayan programları ve siteleri kullanıyorsanız, tarayıcı yönlendirmelerini dikkate almıyorsanız böyle bir programı barındıran truvayı bilgisayarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Bu virüs sisteme girdiği anda Smart Guard’ın dosyalarını indirmekte ve bilgisayarın temel ayarlarını değiştirmektedir. Daha sonra virüs uyarılarını göstermeye başlar. Uyarılar şu şekildedir:

Warning!
Network attack attempt detected. To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Warning!
The site you are trying visit may harm your computer!
Your security setting level puts your computer at risk!
Activate Smart Guard Protection, and enable safe web surfing (recommended).Ignore warnings and visit that site in the current state (not recommended).

Lütfen bu uyarılardan uzak durun. Eğer bu programın lisansı için para öderseniz sadece paranızı değil kredi kartı bilgilerinizi ve benzeri özel bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Lütfen bu programın bilgisayarınızda kalmasına izin vermeyin ve mümkün olduğunca çabuk sisteminizden kaldırın.

Smart Guard Protection’ı NASIL KALDIRABİLİRİM?

Bilgisayarınız bu programdan etkilendiyse, bilgisayarınızı Malwarebytes Anti Malware, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ya da başka güvenilir bir program ile kontrol etmelisiniz. Kontrolü bitirdiğinizde tüm zararlı dosyaları sisteminizden kaldırmalısınız. Eğer bu programları başlatamıyorsanız aşağıdaki adımları kullanabilirsiniz:

1. Bilgisayarınızı ağda güvenli modda tekrar başlatın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve süreç başladığı anda düzenli aralıklarla F8 tuşuna basın.

2. Normal Windows modunda kullanıdığınız kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.

3. IE ya da başka bir tarayıcıya tıklayın ve “Çalıştır” ya da “Yönetici olarak çalıştır”ı seçin ve yönetici şifrenizi girin (gerekli ise).

4. Adres çubuğuna şu adresi girin ve programı masaüstünüze indirin: http://virusler.web.tr/download/hunter.exe. Bilgisayarınızdaki zararlı dosyalardan kurtulmak için indirdiğiniz programı çalıştırın.

Otomatik Smart Guard Protection kaldırımı

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Smart Guard Protection silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Smart Guard Protection için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Smart Guard Protection için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun
Smart Guard Protection programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Smart Guard Protection programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Smart Guard Protection'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-05-07)
Smart Guard Protection bellek kopyası
Smart Guard Protection bellek kopyası

Smart Guard Protection el kaldırma:

Süreçleri öldür:
[random].exe

Dosyaları silin:
[random].exe
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-smart-guard-protection.html