Önem ölçekli:  
  (70/100)

Security Shield seçeneğini kaldırın

12

Security Shield, System Tool ve Security Tool ile aynı aileden gelen bir sahte anti-casus yazılım programıdır. Program kurulduktan sonra, umduğunuz gibi bilgisayarınızı araştıracaktır ve casus-reklam yazılımları, trojanları ve diğer kötü amaçlı yazılımları bulacaktır. Tabi ki, program birçok enfeksiyon bulacaktır ve hemen sizi programın full versiyonuna hiç bulunmayan enfeksiyonların silinmesi için itecektir para vermenizi isteyecektir. Bu sahte güvenlik programı ayrıca sahte uyarılar ve bildirimler gösterecektir, bu uyarılar ve bildirimler bilgisayarınızın saldırı altında olduğunu ve bilgilerinizin çalınabileceğini söyleyecektir. Bu program bir aldatmacadır. Eğer bilgisayarınızda bu kötü niyetli program bulunuyorsa, size verdiğimiz programı silme tariflerini uygulamalısınız, Security Shield ile ona bağlı programları elle veya otomatik bir araçla silmelisiniz.
SecurityShield çalışırken bazı programları bloke eder ve sahte bir hata mesajı gösterir. Fake mesaj şudur :

Security Shield
“cmd.exe” is infected with “Worm.Win32.Autorun.bnb”. Do you want to register your copy and remove all threats now?

Security Shield ayrıca masaüstünü ve internet tarayıcılarını da, bilgisayarınızın enfekte olduğunu veya diğer problemlerin olduğunu düşünmeniz için gasp eder. Bu program sizi kötü web sitelerine yönlendirebilir, hatta ekranınızda porno pop-up’ları çıkmasına sebep olabilir. Sahte uyarılar ve bildiriler şöyledir:

Security Shield Warning
Spyware.IEMonster activity detected. This form of spyware attempts to steal passwords from Internet Explorer, Mozilla Firefox, Outlook and other commonly used programs. Click here to immediately remove it with Security Shield.

Security Shield Warning
Intercepting malicious software that may violate your privacy and harm your computer has been detected. Click here to remove now with Security Shield.

Security Shield Warning
Some of the important system files on your PC were modified by malicious software. It may cause system crashes and data losses.
Click here to prevent non-authorized changes and remove threats (Recommended)

Security Shield insanları korkutmak için yanıltıcı metodlar uygulayan ve onları programı satın almaları için kandıran bir yazılımdır. Eğer bu programı satın aldıysanız kredi kartınızı size veren bankayla veya şirketle konuşun ve ödemeye itiraz edin. Sonrasında bizim Security Shield ve bağlantılı yazılımları silmek için verdiğimiz silme tarifini uygulayın. Size kesinlikle otomatik olarak bu yazılımı silebilen bir program kullanmanızı öneririz, çünkü bu sahte program başka kötü yazılımlarla birlikte olabilir.
Ayrıca Security Shield’e kaydolmak için bu kodu kullanabilirsiniz: 64C665BE-4DE7-423B-A6B6-BC0172B25DF2

SECURTIY SHIELD 2012

Security Shield’in yeni bir versiyonu var. Program yıl etiketiyle devam ediyor: security shield 2011, security shield 2012. Temel olarak program aynı sahte casus yazılım. Çalışma yolu farklı değil, security shield kurbanlarının bilgisayarına onların bilinci olmadan kurulur. Kurulma yolları sahte video codexleri, trojanlar ve sahte yazılım güncellemeleridir. Security Shield 2012 kurulduktan sonra mevcut antivirüs veya anti casus yazılım programlarınızı devre dışı bırakır. Bu adımdan sonra sahte anti-casus yazılım programı kendi araştırma sürecini başlatır. Bütün bu araştırma-tarama süreci sahtedir, Security shield 2012’nin taraması sonucunda birçok virüs bulunacaktır ve size onları silebilmesi için para vermenizi söyleyecektir. Bilmeniz gereken bütün bunların sahte olduğudur, bulduğu virüsler ve enfeksiyonlar mevcut değildir.

Security Shield 2012’yi silmek zordur. Size aşağıda verdiğimiz elle silme yolunu bile tavsiye etmiyoruz, çünkü program tekrar ortaya çıkacaktır. Bazı anti-casus yazılım şirketleri security shield’i silmek için bazı özel kurallar geliştir, dolayısıyla bu programı silmek otomatik programlar için bile gerçekten zor bir iştir. Her neyse, Security Shield’i silmek için zamanını adayan bazı programlar vardır. Size malware bytes veya Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus kulanmanızı tavsiye ederiz.

Otomatik Security Shield kaldırımı

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Security Shield silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Security Shield için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Security Shield için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun
Security Shield programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Security Shield programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Security Shield'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2012-09-26)
Security Shield bellek kopyası
Security Shield bellek kopyası

Security Shield el kaldırma:

Süreçleri öldür:
[random].exe

Aşağıdaki yapılandırma kayıtlarını silin:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce "[random]"

Dosyaları silin:
C:\\Documents and Settings\\[User]\\Local Settings\\Application Data\\[random].exe
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-security-shield.html