Önem ölçekli:  
  (10/100)

Reimage virüsünü kaldır

123

Reimage nedir ve gerçekten bir virüs müdür?

Reimage, birçok uygulama vasıtası ile yayılan bir bilgisayar optimizasyon aracıdır. Bazıları çok bilinen programlarken bazıları da pek bilinmemektedir. Bu yüzden çoğu kullanıcı Reimage PC Repair programının kullanışlı olduğuna inanabilir. Ancak bu program söz verdiği şeylerin çoğunu yerine getiremez. Korku amaçlı yazılım olarak adlandırılır. Çünkü tek yaptığı şey kullanıcıları tam sürümünü kurmaya ikna etmektir. Reimage virüsü sisteminize girerse sinir bozucu sistem taramaları ve bilgisayarınızın tehlikede olduğunu bildiren pop-up bildirimler ile karşılaşabilirsiniz. Bu mesajlara inanmamalısınız. Çünkü size lisansını aldırmaya çalışmaktadır. Bilgisayarınız virüslerden etkilenmemiş olabilir ve bu sahte bildirimler size programı satın aldırmaya çalışmaktadır. “Tamire Başla” butonuna bastınız anda şüpheli sitelere yönlendirilebilirsiniz. Bu programı indirdiyseniz hiç vakit kaybetmeden Reimage PC Repair virüsünü vakit kaybetmeden kaldırmalsınız. Bu programı sisteminizde tutmak bir sürü reklam ve yönlendirme ile karşılaşmanız anlamına gelir. 

Bu program bilgisayarıma nasıl girer?

Reimage sisteminize izniniz olmadan giremez. Resmi sitesinden indirilerek veya üçüncü parti yazılımların eklentisi olarak sisteme girmektedir. İki yöntemde de kullanıcının dikkatini vermesi gerektirmektedir. Aksi takdirde başlangıç sayfanızın, arama motorunuzun değiştirildiğini görebilirsiniz. Dikkatsiz olduğunuz için kendinizi suçlayabilirsiniz. Çünkü Reimage virüsü Babylon araç çubuğu ile bağlantılıdır. Bu programı bilgisayarınıza indirirken “Önerilen” kurulumlar ile AVG Safeguard Toolbar, searcg.avg.com tarayıcı uzantıları ve Reimage gibi programları sisteme kurar. Tabiki Reimage PC Repair Online gibi size lisanslı sürümünü aldırmaya çalışan programlardan uzak durmalısınız. Bu program virüs olmasa da birçok karışıklığa neden olabilir. 

Reimage virüsünü sistemden nasıl kaldırabilirim? 

Reimage Repair zararlı bir program olmasa da kullanmamanızı öneriyoruz. Bu program sisteminizdeyse bu makalede verilen rehber ile programı sisteminizden kaldırmalısınız. Tarayıcılardan ve işletim sistemlerinden indirme adımlarını sunuyoruz. 

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Reimage virüsü silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Reimage virüsü için temizleyici
İndir
Reimage virüsü için temizleyici
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun
ReimageReimage, Reimage virüsü'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir.

Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
Diğer yazılım

Reimage virüsü el kaldırma:

Süreçleri öldür:
reimage.exe

Dosyaları silin:
reimage.exe

Dizinleri silin:
reimage

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin