Önem ölçekli:  
  (10/100)

Reimage virüsünü kaldır

Harold Dalma - -
123

Reimage nedir ve gerçekten bir virüs müdür?

Reimage, birçok uygulama vasıtası ile yayılan bir bilgisayar optimizasyon aracıdır. Bazıları çok bilinen programlarken bazıları da pek bilinmemektedir. Bu yüzden çoğu kullanıcı Reimage PC Repair programının kullanışlı olduğuna inanabilir. Ancak bu program söz verdiği şeylerin çoğunu yerine getiremez. Bu program hakkında daha fazla bilgiyi Reimage incelemesi yazısında bulabilirsiniz. Korku amaçlı yazılım olarak adlandırılır. Çünkü tek yaptığı şey kullanıcıları tam sürümünü kurmaya ikna etmektir. Reimage virüsü sisteminize girerse sinir bozucu sistem taramaları ve bilgisayarınızın tehlikede olduğunu bildiren pop-up bildirimler ile karşılaşabilirsiniz. Bu mesajlara inanmamalısınız. Çünkü size lisansını aldırmaya çalışmaktadır. Bilgisayarınız virüslerden etkilenmemiş olabilir ve bu sahte bildirimler size programı satın aldırmaya çalışmaktadır. “Tamire Başla” butonuna bastınız anda şüpheli sitelere yönlendirilebilirsiniz. Bu programı indirdiyseniz hiç vakit kaybetmeden Reimage PC Repair virüsünü vakit kaybetmeden kaldırmalsınız.

Bu programı sisteminizde tutarsanız, hem sisteminizin güvende olduğuna hem de tehlikede olduğuna dair bir sürü reklam ve yönlendirme ile karşılaşmanız anlamına gelir. Programın amacı size lisans satın aldırmaya ikna etmektir. Bu uyarıların bilgisayarınız tehlikede olduğu için çıkan otomatik sistem mesajları olmadığını, programın belli bir amaç için ürettiği mesajlar olduğunu unutmayınız. “Onarımı Başlat” butonuna bastıktan sonra, kendinizi bu programın resmi websitesinde hayat boyu Reimage Plus destek uygulamasını satın alma sayfasında bulabilirsiniz. Fakat ticaret böyle bir şey, değil mi? Bu programı satın almak ya da almamak sizin elinizde. Reimage Pc Repair programını çoktan indirdiyseniz, sisteminizden kaldırabilir ya da güvenlik yazılımı olarak tutmaya devam edebilirsiniz. Birkaç yıl önce, Avira Antivir programı ile partnerlik anlaşması imzaladılar bu yüzden bilgisayarınızdan kötücül yazılımları kaldıracağına emin olabilirsiniz. Yine de, bu uygulamayı kurarken bütün opsiyonel olarak seçili gelen bütün bileşenlerin üzerindeki seçkiyi kaldırmalısınız

Bu program bilgisayarıma nasıl girer?

Reimage sisteminize izniniz olmadan giremez. Resmi sitesinden indirilerek veya üçüncü parti yazılımların eklentisi olarak sisteme girmektedir. İki yöntemde de kullanıcının dikkatini vermesi gerektirmektedir. Aksi takdirde başlangıç sayfanızın, arama motorunuzun değiştirildiğini görebilirsiniz. Dikkatsiz olduğunuz için kendinizi suçlayabilirsiniz. Çünkü Reimage virüsü Babylon araç çubuğu ile bağlantılıdır. Bu programı bilgisayarınıza indirirken “Önerilen” kurulumlar ile AVG Safeguard Toolbar, searcg.avg.com tarayıcı uzantıları ve Reimage gibi programları sisteme kurar. Tabiki Reimage PC Repair Online gibi size lisanslı sürümünü aldırmaya çalışan programlardan uzak durmalısınız. Bu program virüs olmasa da birçok karışıklığa neden olabilir.

Reimage virüsünü sistemden nasıl kaldırabilirim?

Reimage Repair zararlı bir program olmasa da kullanmamanızı öneriyoruz. Bu program sisteminizdeyse bu makalede verilen rehber ile programı sisteminizden kaldırmalısınız. Tarayıcılardan ve işletim sistemlerinden indirme adımlarını sunuyoruz.

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Reimage virüsü silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Reimage virüsü için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Reimage virüsü için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun
Reimage virüsü programını kaldırmak için Reimage kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Reimage kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.

Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi Reimage incelemesinde bulabilirsiniz.
Reimage virüsü programını kaldırmak için Reimage kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Reimage kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.

Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi Reimage incelemesinde bulabilirsiniz.
Basında Reimage
Basında Reimage
Diğer yazılım

Reimage virüsü el kaldırma:

Süreçleri öldür:
reimage.exe

Dosyaları silin:
reimage.exe

Dizinleri silin:
reimage
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-reimage-virus.html