Önem ölçekli:  
  (18/100)

RegClean Pro seçeneğini kaldırın

Jake Doe - -
12

RegClean Pro Virüs müdür?

Hayır, RegClean Pro virüs değildir. Sysweak şirketi tarafından sunulan yasal bir kayıt temizleme programıdır. Program bilgisayarınızdaki kayıtların hatalarını düzeltmek için tasarlanmıştır. Ancak çoğu kullanıcı bu programın güvenilirliğini tartışmaktadır. Kullanıcılara göre programın deneme sürümü bilgisayarın sürücüsünde bulunan ciddi problemler ile ilgili uyarılar göstermektedir. Bununla birlikte program bunların sadece 50 tanesini düzeltmekte ve kalanlar için lisanslı verisyonunun alınmasını istemektedir. RegClean Pro paranızı almaya çalışır gibi görünmektedir. Ancak, bu tür programların güvenilirliği ve para amaçlı olup olmadığı tartışılmaktadır.

Bu program çoğunlukla ücretsiz denemeyi öneren reklamlar ile dağılmaktadır. İndirildiği anda bilgisayarda kayıt taraması yapar ve kullanıcıya durum ile ilgili geri dönüş yapar. Sinir bozucu kısım ise bilgisayarınızı her yeniden başlatışınızda programın aynı şeyi yapmasıdır.

Yorumlarımızdan göreceğiniz gibi, RebClean Pro yasal bir programdır ama bu programı kullanmanızı önermiyoruz. Test ettikten sonra bazı hataların bulunamadığını ve bazı sonuçların şüpheli olduğunu fark ettik. Eğer programı çoktan aldıysanız, programın kullanıcıları para iadesi kabul etmektedir.

Otomatik RegClean Pro kaldırımı

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını RegClean Pro silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
RegClean Pro programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
RegClean Pro programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in RegClean Pro'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-05-07)
RegClean Pro bellek kopyası
RegClean Pro bellek kopyası
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-regclean-pro.html

 • serife turhan

  bunu kaldırmak istiyorum bilgisayarın yüzünden hiçgitmiyor

 • ceydasima

  denetim masasından kaldırdım fakat hala bilgisayarım açıldığında karşıma çıkıyor sadece resimleri var yazılar yok uninstall programı indirdim fakat oradada gözükmüyor yapıştı kaldı umarım bu işe yarar

 • ali

  programı kaldırmak istiyorum. bilgisayarın yüzünden hiç gitmiyor.

 • furkan

  programı kaldırmak istiyorum .bilgisayarın yüzünden hiç gitmiyor

 • İnsan Oğlu

  afedersiniz ama bu şey benim leptoptan silinmiyorum Allah bilir kaç defa sildim ama yapışıp kaldı anasını satdığım ya silinmiyor napa bilirim

 • altan

  o kadar kötü bir şey ki analtamam çok sinirliyim durup dururken kendi kendini yüklüyor sinir bozucu ne kadar sil sem o kadar geliyor en azından penreyi bile kapatılmıyor.antivirüs diyorlar ama kendisi virüs.Allah kahretsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • kerem

   kardeşim kapatmak için önce tarama durdur sonra çarpı ve 2 sık var başında cık olana tıkla entırla cık

 • ismail oyunda

  olay şu: bilgisayarıma Yerel disk c ye gir orda program files var ona gir giardikten sonra en altlarda Regcleanpro var ordaya ordalarada araştır RGUI mı yazıyo yoksa regcleanunııstall var ona gir reklamları kapat kaldır de kaldırırsın ben yaptım birdaha asla gelmedi dene başaracaksın

  • Ercan Şahiner

   Ercan Şahiner
   Denetim masasından program kaldır bölümünde yüklü programlarda görünmediği için kaldıramıyorum, ayrıca Bilgisayarım/C/program Files/RCP Uninstalı tıkladım ancak çalışmadığı için regceanPro yu bir türlü kaldıramıyorum, başka bir yolu varmıdır acaba……….

 • kadir

  denedinizmi su anda bende onla ugrasıyom kalkmıyor

 • uğur

  arkadaşlar bu proğramı nsıl silecez okadar silsemde gitmiyor

 • ali

  silmek için başlata basın denetim masasına tıklayaın programlar ve özellikler e basın ve ordan kalıcı silin

 • Nihat

  arkadaşlar ya da hiç para ödemeden bilgisayara direk format atın. Zaten bilgisayar konusunda uzmansanız virüsü bulaştırmazsınız hadi bulaştırdınız formatı bedavaya atabilirsiniz. Kendime ben bir format cd si hazırladım bilgisayardan, bedavaya, sizede öneririm.

 • Nihat

  ha bu arada “az önce yazdığın bana uymaz! benim bir sürü dosyam var” diyorsanız para da ödemek istemiyorsanız ya başka güvenilir bir yol arayın ya da dosyalara uğraşacak vaktiniz varsa hepsini bir bağlantı aracına atın ve formattan sonra bilgisayarınıza atın (windows kullanmanızı öneririm) herkese iyi günler

 • mehmet

  2:52 geri iade ne demek!!! geri=iade kimse konuştuğu dilin uzmanı değildir ama bu kadar, göze çarpacak kadar hata olmasın