Qone8.com kaldırma

Önem ölçekli: Önem ölçekli (11/100)

 

Qone8.com Portaldosites.com ve  Qou6.com’a benzer işe yaramayan bir arama motorudur. Tıpkı bu arama motorları gibi, istenmeyen sitelere yönlendiren alakasız arama sonuçları göstermektedir. Tabiki bu para amacı ile yapılmaktadır. Bu arama sonuçları arasında oldukça enteresan sonuçlar da bulabilirsiniz; fakat düzgün bir arama motoru ile güvenilir sitelere girmek yerine neden bu riski alasınız ki? Bununla birlikte Qone8.com başlangıç sayfası, arama motoru ya da yeni bir sekme olarak izninizi almadan bilgisayarınızda gözükebilir. Dolandırıcılar bunun için bilgisayara gizlice giren ve sistemde değişiklikler yapan tarayıcı korsanlarını kullanmaktadır. Lütfen, bilgisayarınızı etkileyebilecek sitelerden uzak durun. Eğer Qone8.com yönlendirme virüsünden etkilendiyseniz aşağıda verilen açıklamaları adım adım takip edin ve bilgisayarınızı düzeltin.

Qone8.com’a NEDEN YÖNLENDİRİLİYORUM?

Daha önce de söylediğimiz gibi Qone8.com bilgisayarınıza kolaylıkla girebilecek bir tarayıcı korsanı vasıtası ile dağılmaktadır. Bundan kaçınmak için bilgisayarınıza anti-virüs ve korsan yazılım programı yüklemeli ve bunları sürekli güncellemelisiniz. Bununla birlikte ücretsiz paylaşımlardan, yasadışı sitelere girişten ve spam maillerinden uzak durun. Sisteme girdiği anda bilgisayarın ayarlarını, başlangıç sayfasını, yeni sekmeleri ve arama motorlarını değiştirmektedir. Lütfen bu arama motorunu kullanırken dikkat edin. Çünkü bu program sizi zararlı sitelere yönlendirebilemektedir. Sahipleri bu konuda hiçbir sorumluluğu kabul etmemektedir. Lütfen güvenilir arama sitelerini kullanın.

Qone8.com VİRÜSÜNÜ NASIL KALDIRABİLİRİM?

Qone8.com yönlendirme virüsü tarayıcı korsanı ile çalıştığı için bilgisayarınızı düzeltmeye bu virüsten kurtulmakla başlayabilirsiniz. Bunun için STOPzilla, SpyHunter ya da başka güvenilir programları kullanmalısınız. Buna ek olarak bu programı Programları Ekle/Bırak listesinden kaldırmalısınız. Bunun için Başlat tuşuna basın> Ayarlar> Denetim Masası> Programları Ekle/Kaldır. Burada Qone8.com ile ilgili olan tüm içerikleri bulmalı ve kaldırmalısınız. Son olarak evet ve tamam a basarak ayarlarınızı kaydetmelisiniz. Buna ek olarak tarayıcılarınızı da düzeltmelisiniz.

Internet Explorer:

Internet Explorer> Araçlar> Eklentileri Yönet> Araç çubukları ve uzantılar. Burada Qone8 i bulun ve kaldır’a tıklayın. Şimdi Internet Explorer> Internet Seçenekleri> Genel sekme. Buraya Google ya da başka bir arama motorunu girin.

Mozilla Firefox:

Mozilla Firefox> Araçlar> Eklentiler> Uzantılar. Qone8 i bulun ve kaldırın. Araçlar> Seçenekler> Genel> Başlangıç. Burada boş sayfa göster seçin istediğiniz bir siteyi ayarlayın.

Google Chrome:

Chrome menü tuşu> Araçlar> Uzantılar. Burada Qone8 uzantısını bulun ve geri dönüşüme tıklayarak bundan kurtulun. Buna ek olarak wench ikonuna tıklayıp ayarlara gidin ve burada arama motorlarını yönet bölümünü seçin. Arama motorunu isteiğiniz biri ile değiştirin ve Qone8 i listeden silin. Başlatma bölümüne gidin ve yeni sekme yarattığınızda boş bir sayfa aldığınızdan emin olun.

Otomatik Qone8.com kaldırma:

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Qone8.com silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Qone8.com için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft ile uyumludur.
SpyHunter, Qone8.com'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!

Diğer yazılım

STOPzilla
STOPzilla'in Qone8.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-05-30)
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Qone8.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-05-30)
XoftSpy AntiVirus Pro
XoftSpy AntiVirus Pro'in Qone8.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-05-30)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Defender Pro Ultimate Security Suite'in Qone8.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-05-30)

Qone8.com bellek kopyası

Qone8.com bellek kopyası

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin
haberler
Basından yansımalar
Müşteri görüşleri