Omigaplussvc.exe detayları ve ve tanımı

Jake Doe - -

Omigaplussvc.exe görev yöneticinizde fark edebileceğiniz bir dosya adıdır. Fark ettiyseniz bunu bir uyarı olarak kabul etmelisiniz. Çünkü bu bilgisayarınızda şüpheli bir program olduğunu göstermektedir. Genellikle bu yürütme dosyasının varlığı birçok uygunsuz durum ile desteklenir. Omigaplussvc.exe, omiga-plus.exe ve omigaplus.exe Omega Plus tarayıcı korsanına diğer adları ile isearch.omiga-plus.com, Omiga-plus.com ve Searches.omiga-plus.com virüsü ile bağlantılıdır.

Omigaplussvc.exe zararlı bir dosyadır. Ancak bilgisayarınıza bir zarar vermez. Yine de potansiyel olarak istenmeyen bir program ve tarayıcı korsanı olarak adlandırımaktadır. Bu dosyaya bireysel bir uygulama olarak bakamayız. Kendisi Omiga Plus virüsünün önemli bir bileşenidir. Bu yüzden Omigaplussvc.exe dosyasını sisteminizde gördüğünüz anda silmelisiniz. Kötü amaçlı yazılımla mücadele programları ile sisteminizi kontrol etmeli ve bu tarayıcı korsanını aktif tutan her içerikten kurtulmalısınız. Şu anda üç adet güvenilir arama motoru vardır: Google, Yahoo!, Bing. Ancak piyasaya girmeye çalışan yüzlerce arama motoru bulunmaktadır. Bu programlar kullanıcılara reklamlarla dolu, değiştirilmiş arama sonuçları gösterir, kullanıcıları bilinmeyen sitelere yönlendirerek istenmeyen yazılımlar ile karşı karşıya bırakır ve kullancıların internet hareketlerini takip edip bilgi toplarlar. Bu yüzden bunları kullanmamalısınız. Sisteminizi güvende tutmak için Omigaplussvc.exe ve Omiga Plus ile bağlantılı olan tüm içeriklerden kurtulmalısınız.

Tarayıcı korsanları ve bağlantılı dosyaların yazılım paketleri ile dağıldığını bilmelisiniz. Bilgisayarınızı korumak için ücretsiz yazılımları indirirken dikkatli olmalısınız. Güvenlik uzmanlarına göre ek içeriklerin kurulumunu engellemek için İleri veya Gelişmiş kurulum seçeneklerinden biri kullanılmalı ve her adım takip edilmelidir. Seçili olan kutulardaki işaretleri programı kurmak istemiyorsanız kaldırmalı, Omiga Plus’ı kurmayı ve ana sayfanız olarak ayarlamayı engelleyebilirsiniz. Bilgisayarınız etkilendiyse Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware veya STOPzilla programlarından birini kullanarak sisteminizi taramalısınız.

Karar - Dosyanın durumu:
tehlİkelİ dosya
Virusler.web.tr araştırma merkezi Omigaplussvc.exe ile ilgili tüm bilgileri toplamakta ve kontrol etmektedir. Kendimize şu soruları soruyoruz: Bu dosya bir tehdit unsuru mudur? Bu dosya adı bir malware tarafından kullanılmış mı? Dosyanın son durumu araştırmalarımızla birlikte tamamen bizim fikrimize bağlı. TEHLIKELI DOSYA statüsü bu dosyanın sisteminiz için tehdit olduğu anlamına gelir. Aşağıdaki tavsiyeyi kullanın:
TAVSİYE
Bilgisayarınız yavaşlaşmış gibi duruyorsa ya da bilinmeyen sitelere yönlendirilme ve bilinmeyen reklamlarla karşılaşma gibi problemleriniz varsa sisteminizi güvenilir bir korsan yazılım programı ile kontrol etmelisiniz.Ücretsiz tarama yapın ve sisteminizi bu problemlere sebep olabilecek programlara karşı kontrol edin.
Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Problem tanı problemi Mutluluk
Garanti
İndir
Problem tanı problemi Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Plumbytes Anti-Malware Webroot SecureAnywhere AntiVirus sisteminizi tehlikelere ve zararlı programlara karşı korumak önerilen bir araçtır. Programın deneme sürümü sisteminizdeki zararlı uygulamaları bulacaktır.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Kaynak: http://www.2-spyware.com/file-omigaplussvc-exe.html