Önem ölçekli:  
  (33/100)

Notice! Please update your FLV Player seçeneğini kaldırın

12

“Notice! Please update your FLV Player” kullanıcıları kötü amaçlı bir yazılım indirmeye ikna etmek için uğraşan sahte bir bildirimdir. Kullanıcılar çevrimiçi video izlemek istediklerinde ya da indirmeye çalıştıklarında bu bildirim ile karşılaşırlar. “Please update your FLV Player” bildirimini görmeden önce “FLV Video Download is required to download online video” ekranını da fark etmelisiniz. FLV Player güncellemesi ile ilgili olan bu sahte bildirime inanmayın. Çünkü bu uyarılar kötü amaçlı JavaScript Obfuscaiton programını yayan toplugs.com’a aittir. Gerçekte bu bilgisayarlara ekstra programlar kurmak için kullanılan kötü amaçlı bir koddur. Eğer FLV Player programını güncellemek istiyorsanız bu programın kendi sitesini ziyaret etmeli ve buradan güncelleme yapmalsınız.  

 “Notice! Please update your FLV Player” Uyarısını Nerede Görürüm?

“Notice! Please update your FLV Player” tüm web tarayıcılarında görünebilir. Genellikle internette vide ararken ve izlemeye çalışırken kendini gösterir. Bu sahte uyarı izlenmek istenen videoyu kilitler ve kullanıcıların bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım kurmalarına sebep olur. Eğer “Notice! Please update your FLV Player” uyarısını görürseniz bu uyarıyı dikkate almamalı ve tarayıcınızı kapatmalısınız. Eğer onaylanmamış bu güncellemeyi indirirseniz bilgisayarınızı iyi bir korsan yazılım programı ile taramanızı öneriyoruz. 

“Tamam”a tıklarsam ne olur?

Eğer bu güncellemeyi indirdiyseniz, hiç vakit kaybetmeden bilgisayarınızı kötü yazılım karşıtı programlardan biri ile kontrol etmelisiniz. Bunun için STOPzilla, SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware programlarından birini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 

 

Otomatik Notice! Please update your FLV Player kaldırımı

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Notice! Please update your FLV Player silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Notice! Please update your FLV Player programını kaldırmak için SpyHunter kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "SpyHunter kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.

Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi SpyHunter incelemesinde bulabilirsiniz.

Başka bir korsan yazılım programı kullanmaya karar verirseniz SpyHunter programını bilgisayarınızdan kaldırın.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus, Notice! Please update your FLV Player'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. 

Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Notice! Please update your FLV Player'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-07-10)
Reimage
Reimage'in Notice! Please update your FLV Player'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-07-10)
Notice! Please update your FLV Player bellek kopyası
Notice! Please update your FLV Player bellek kopyası

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin