Önem ölçekli:  
  (33/100)

Notice! Please update your FLV Player seçeneğini kaldırın

Harold Dalma - -
12

“Notice! Please update your FLV Player” kullanıcıları kötü amaçlı bir yazılım indirmeye ikna etmek için uğraşan sahte bir bildirimdir. Kullanıcılar çevrimiçi video izlemek istediklerinde ya da indirmeye çalıştıklarında bu bildirim ile karşılaşırlar. “Please update your FLV Player” bildirimini görmeden önce “FLV Video Download is required to download online video” ekranını da fark etmelisiniz. FLV Player güncellemesi ile ilgili olan bu sahte bildirime inanmayın. Çünkü bu uyarılar kötü amaçlı JavaScript Obfuscaiton programını yayan toplugs.com’a aittir. Gerçekte bu bilgisayarlara ekstra programlar kurmak için kullanılan kötü amaçlı bir koddur. Eğer FLV Player programını güncellemek istiyorsanız bu programın kendi sitesini ziyaret etmeli ve buradan güncelleme yapmalsınız.

“Notice! Please update your FLV Player” Uyarısını Nerede Görürüm?

“Notice! Please update your FLV Player” tüm web tarayıcılarında görünebilir. Genellikle internette vide ararken ve izlemeye çalışırken kendini gösterir. Bu sahte uyarı izlenmek istenen videoyu kilitler ve kullanıcıların bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım kurmalarına sebep olur. Eğer “Notice! Please update your FLV Player” uyarısını görürseniz bu uyarıyı dikkate almamalı ve tarayıcınızı kapatmalısınız. Eğer onaylanmamış bu güncellemeyi indirirseniz bilgisayarınızı iyi bir korsan yazılım programı ile taramanızı öneriyoruz.

“Tamam”a tıklarsam ne olur?

Eğer bu güncellemeyi indirdiyseniz, hiç vakit kaybetmeden bilgisayarınızı kötü yazılım karşıtı programlardan biri ile kontrol etmelisiniz. Bunun için Malwarebytes Anti Malware, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, STOPzilla programlarından birini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Otomatik Notice! Please update your FLV Player kaldırımı

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Notice! Please update your FLV Player silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Notice! Please update your FLV Player programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Notice! Please update your FLV Player programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Notice! Please update your FLV Player'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-07-10)
Notice! Please update your FLV Player bellek kopyası
Notice! Please update your FLV Player bellek kopyası
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-notice-please-update-your-flv-player.html