Nation Zoom kaldırma

Önem ölçekli:  
  (12/100)

Nation Zoom potansiyel olarak istenmeyen kategorisine ait sinir bozucu bir arama motorudur. Böyle söylememizin sebebi sisteminizde değişikliklere ve istenmeyen aktivitelere sebet olabilmesidir. İnsanlar çoğunlukla nationzoom.com a yapılan yönlendirmelerden, tarayıcı yavalşamasından ve ilanlardan şikayetçidir. Ancak, Nation Zoom bilgisayarınızda bu tür sorunlara sebebiyet verse de kendisini virüs ya da kötü amaçlı yazılım oalrak adlandırmak oldukça zordur. Eğer bu programdan kaçınmak istiyorsanız belli programların içeriği olarak geldiğini unutmamalısınız. Eğer bu programı yanlışlıkla indirdiyseniz bilgisayarınızı iyi bir anti-spyware programı ile taramalısınız ve bilgisayarınızın ayarlarını eski haline çevirmelisiniz. Nation Zoom’dan kurtulmanın tek yolu budur.

NATION ZOOM NASIL ÇALIŞIR?

Nation Zoom diğer arama motoları gibi internetten indirilebilir. Ancak bilgisayarınıza başka programların içeriği olarak da girebilir. Bu yöntem şu adımları takip ederek önlenebilir: sisteminize ücretsiz bir program indirirken elle kurma yöntemini seçmeli ve içeriğini bilmediğiniz eklentileri kaldırmalısınız. Eğer bunu kaçırırsanız bu korsan programın bilgisayarınızda çalışmaya başlayacağından emin olabilirsiniz. Bununla birlikte bu sayfayı başlangıç sayfanız ve arama motorunuz olarak da bulabilirsiniz. Bu durumda aşağıda verilen rehberi takip edebilirsiniz.

NATION ZOOM’U NASIL KALDIRABİLİRİM?

Nationzoom.com’u başlangıç sayfanız ya da arama motorunuz olarak gördüyseniz bu bilgisayarınızın bu virüsten etkilendiğini göstermektedir. Bu durumda bilgisayarınızı şu programlardan biri ile taramalısınız: STOPzilla, SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Bunu yaptıktan sorna şu açıklamaları takip etmenizi ve tarayıcı ayarlarınızı dğeiştirmenizi öneriyoruz.

Nation Zoom'ı Kaldırma Rehberi

Nation Zoom'i bu programlardan birinin yardımı ile otomatik olarak indirebilirsiniz: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware İstenmeyen programları, virüsleri ve bağlı oldukları dosyaları ve kayıt içeriklerini kolayca silebildiğinden bu uygulamaları kullanmanızı öneriyoruz.

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Nation Zoom silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Nation Zoom için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Nation Zoom için temizleyici
Microsoft ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus, Nation Zoom'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!

Diğer yazılım

STOPzilla
STOPzilla'in Nation Zoom'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-01-15)
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Nation Zoom'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-01-15)
Defender Pro Ultimate
Defender Pro Ultimate'in Nation Zoom'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-01-15)
XoftSpy AntiVirus Pro
XoftSpy AntiVirus Pro'in Nation Zoom'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-01-15)

Nation Zoom bellek kopyası

Nation Zoom bellek kopyası

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARI  • Leyla

    Aynen haklısın.Gerçekten sinir bozucu.Bunu okuduktan sonra kaldırdım.Teşekkürler.

Bizi Facebook'ta Beğenin
haberler
Virüsler
Basından yansımalar