Önem ölçekli:  
  (10/100)

Magical Find reklamlarını kaldır

123

Magical Find’a güvenmeli miyim?

Güvenlik uzmanları, Magical Find adlı tarayıcı eklentisine güvenilmemesi gerektiğini söylüyor. Kullanıcılara en iyi fiyatları bulmaya yardımcı olmak yerine bu program kullanıcıları belirli sitelere yönlendirir. Bu programın son kullanıcı sözleşmesini okuduysanız bu programın sadece zararsız partilerin reklamını yapma garantisi vermediğini göreceksiniz. Yazılımcıları üçüncü partilerin reklamlarından sorumlu olmadıklarını söyleyip kullanıcıların kişisel bilgilerini paylaşmamalarını söylüyorlar. Biz de bu riski minimum seviyeye indirmek için bu gibi programları sisteminize hiç indirmemenizi söylüyoruz. Tabii ki Magical Find, siz indirmeden de sisteminizde belirebilir. Peki bu nasıl olur? Öğrenmek için sonraki paragrafı bulun.

Son olarak, Magical Find bilgisayarınıza kurduğu çerezlerle kullanıcıların tüm tarayıcı aktivitelerini takip etmektedir. Bu yüzden, tarayıcınızda yaptıklarınızı başka birilerinin izlemesini istemiyorsanız  sisteminizin güvenliğini sağlamalısınız. Bu programı kaldırmak için tüm sisteminizde güvenlik taraması yapmalısınız. Bunun için SpyHunter gibi casus yazılım karşıtı programları kullanmanızı öneriyoruz. 

Bu program bilgisayarlara nasıl girer?

Magical Find virüsü, başka yazılımların eklentisi olarak da yayıldığından, siz indirmeseniz de sisteminizde ortaya çıkabilir. Bu program video yazılımları, PDF oluşturucular gibi programlarla yayılır. Bilgisayarınıza girişini engellemek için ücretsiz yazılım kurulumlarının her adımını takip etmelisiniz. Bunun için Özel ya da İleri kurulum tekniklerini kullanmalısınız. Bilgisayarınıza Magical Find kurmayı kabul eden kutucuklardan onay işaretlerini kaldırmalısınız. Bu program oldukça fazla kullanıcıya ulaşmayı amaçladığından ücretsiz yazılımları sisteminize kurarken hep dikkatli olmalısınız. Bu programı kaldırmak isterseniz bu paylaşım bir sonraki sayfasını okuyun.

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Magical Find reklamları silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Magical Find reklamları programını kaldırmak için SpyHunter kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "SpyHunter kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.

Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi SpyHunter incelemesinde bulabilirsiniz.

Başka bir korsan yazılım programı kullanmaya karar verirseniz SpyHunter programını bilgisayarınızdan kaldırın.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus, Magical Find reklamları'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. 

Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Magical Find reklamları'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2016-01-21)
Reimage
Reimage'in Magical Find reklamları'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2016-01-21)

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin