Önem ölçekli:  
  (10/100)

Magical Find reklamlarını kaldır

Jake Doe - -
123

Magical Find’a güvenmeli miyim?

Güvenlik uzmanları, Magical Find adlı tarayıcı eklentisine güvenilmemesi gerektiğini söylüyor. Kullanıcılara en iyi fiyatları bulmaya yardımcı olmak yerine bu program kullanıcıları belirli sitelere yönlendirir. Bu programın son kullanıcı sözleşmesini okuduysanız bu programın sadece zararsız partilerin reklamını yapma garantisi vermediğini göreceksiniz. Yazılımcıları üçüncü partilerin reklamlarından sorumlu olmadıklarını söyleyip kullanıcıların kişisel bilgilerini paylaşmamalarını söylüyorlar. Biz de bu riski minimum seviyeye indirmek için bu gibi programları sisteminize hiç indirmemenizi söylüyoruz. Tabii ki Magical Find, siz indirmeden de sisteminizde belirebilir. Peki bu nasıl olur? Öğrenmek için sonraki paragrafı bulun.

Son olarak, Magical Find bilgisayarınıza kurduğu çerezlerle kullanıcıların tüm tarayıcı aktivitelerini takip etmektedir. Bu yüzden, tarayıcınızda yaptıklarınızı başka birilerinin izlemesini istemiyorsanız sisteminizin güvenliğini sağlamalısınız. Bu programı kaldırmak için tüm sisteminizde güvenlik taraması yapmalısınız. Bunun için Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus gibi casus yazılım karşıtı programları kullanmanızı öneriyoruz.

Bu program bilgisayarlara nasıl girer?

Magical Find virüsü, başka yazılımların eklentisi olarak da yayıldığından, siz indirmeseniz de sisteminizde ortaya çıkabilir. Bu program video yazılımları, PDF oluşturucular gibi programlarla yayılır. Bilgisayarınıza girişini engellemek için ücretsiz yazılım kurulumlarının her adımını takip etmelisiniz. Bunun için Özel ya da İleri kurulum tekniklerini kullanmalısınız. Bilgisayarınıza Magical Find kurmayı kabul eden kutucuklardan onay işaretlerini kaldırmalısınız. Bu program oldukça fazla kullanıcıya ulaşmayı amaçladığından ücretsiz yazılımları sisteminize kurarken hep dikkatli olmalısınız. Bu programı kaldırmak isterseniz bu paylaşım bir sonraki sayfasını okuyun.

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Magical Find reklamları silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Magical Find reklamları programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Magical Find reklamları programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Magical Find reklamları'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2016-01-21)
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-magical-find-ads.html