Incredibar kaldırma

Önem ölçekli: Önem ölçekli (74/100)

2-spyware araştırma merkezi, Incredibar’ın silinmesini orta derecede görev olarak ve Incredibar’ı reklam amaçlı yazılım ve tarayıcı gaspçısı olarak kabul eder. Incredibar her ne kadar tarayıcınızın performansını yükseltecek bir araç olarak tanıtılsa da, kullanıcının internetteki aktivitesini kaydetmede kullanıldığı belirlendi. Ayrıca Incredibar, kurbanlarını güvenliksiz websitelerine yönlendirir ve uzman yardımı olmadan düzeltilemeyecek bazı istenmeyen değişiklikler yapar. Gördüğünüz gibi, Incredibar kullanırken dikkatli olunmalıdır çünkü bu aracın bazi faaliyetleri ve silinmesinin oldukça zor oluşu gerçek amacı hakkında soru işaretleri uyandırıyor.

INCREDIBAR SİSTEMİNİZE NE YAPAR

Kuruluşundan itibaren Incredibar, DNS ayarlarınızı değiştirmeye ve bütün popüler tarayıcılarınızı ( Google Chrome, Internet Explorer ve Mozilla Firefox gibi ) gasp etmeye programlanmıştır. Bunun sonucu mystart.incredibar.com adresine sürekli olarak yönlendirmedir. Genellikle, Incredibar’dan kaynaklanan tek istenmeyen aktivite bu değildir, ayrıca bu gaspçı program yer imlerinizi de değiştirir ve hiç görmediğiniz bazı siteler ekler, ayrıca ana sayfanız mystart.incredibar.com olur. Ne var ki, Incredibar ile ilgili en korkunç şey, bu parazitin kurbanıyla alakalı bütün bilgileri, ziyaret ettiği websitelerini toplaması ve bu bilgileri pazarlama şirketleri ile kötü insanlara vermesidir. Genellikle, bu programa sizi izleme izni vermezseniz, yaptığı iş legallikten çıkar ve kişisel hakların ihlaline döner.

INCREDIBAR’DAN ETKİLENMEK

Incredibar toolbar’ı sizin rızanızla bilgisayarınıza indirilmiş ve kurulmuş olabilir. Ne var ki, bu tarayıcı gaspçısından etkilenmek için birçok başka yol vardır : Incredibar bilgisayarınıza e-mail spamıyla gelebilir ve üzerine tıklar tıklamaz kurulabilir. Bu parazitten etkilenmenin bir diğer yoluysa çeşitli kodeksler ve ücretsiz yazılımlardır. Incredibar ortaklarına her kurulum başına $1.5 dolar verir, bu da siber suçlular ve haksız yolla kazanç elde eden pazarlamacılar tarafından istismar edilmesine sebep olur. Böyle ihlalleri engellemek için, bilgisayarınıza kurduğunuz yazılımlarla birlikte gelen bileşenlere dikkat etmelisiniz. Sonuç olarak, Incredibar sisteminizi yavaşlatır ve hafızasıyla kaynaklarını tüketmeye başlar. Özetleyecek olursak, incredibar’dan etkilemiş lduğunuz dönemlerde bütün araştırmalarınız mystart.incredibar.com adresine yönlendirilmiş olacak. ( Ve bu adres Google, Bing gibi arama motorları kadar iyi değildir. ) Bu sinir bozucu aktiviteyi sonlandırmek ve incredibar’ı silmek için, aşağıdaki yönlendirmeyi okuyunuz:

INCREDIBAR SİSTEMDEN NASIL SİLİNİR ?

Incredibar casus yazılımının elle silinmesi oldukça zor bir iştir ve her tarayıcıda bu programdan tek tek kurtulmanız gerekir. Incredibar’ı silmenin daha kolay yolu, otomatik casus yazılım temizleyici araçları kullanmaktır. Bu parazit için size SpyHunter ve Spybot Search and Destroy yazılımlarını kullanmanızı öneririz. Bazen tek program yeterli olmayabilir, çünkü parazitler bir veya daha fazla programı paraziti kaldırmaması için bloke edebiliyor, dolayısıyla 2 programla tarama yapmanızı tavsiye ederiz. Bu yöntemler çalışmıyorsa, lütfen aşağıdaki telefon numarası aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Otomatik incredibar kaldırma:

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını incredibar silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
incredibar için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft ile uyumludur.
SpyHunter, incredibar'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun
40.000.000'dan fazla indirme!

Diğer yazılım

STOPzilla
STOPzilla'in incredibar'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2012-09-26)
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in incredibar'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2012-09-26)
XoftSpy AntiVirus Pro
XoftSpy AntiVirus Pro'in incredibar'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2012-09-26)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Defender Pro Ultimate Security Suite'in incredibar'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2012-09-26)

incredibar bellek kopyası

incredibar bellek kopyası

incredibar el kaldırma:

Süreçleri öldür:
"What Incredibar related files inserted to the system depends if this software is installed separately or bundled with other programs."

%Program Files%\Incredibar\Incredibar.exe
%Temp%\incredibarsrv.exe
%Temp%\uninstall.exe

Aşağıdaki yapılandırma kayıtlarını silin:
HKEY_CURRENT_USER\Software\13376694984709702142491016734454
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run “13376694984709702142491016734454?

Şu DLL kayıtlarını silin:
C:\Program Files\incredibar.dll
%Temp%\bh\incredibar.dll
%Temp%\incredibarApp.dll
%Temp%\incredibarTlbr.dll

Dosyaları silin:
%Program Files%\Incredibar\Incredibar.exe
%UserProfile%\Desktop\Incredibar.lnk
%UserProfile%\Start Menu\Incredibar\Incredibar.lnk
%UserProfile%\Start Menu\Incredibar\Help.lnk
%UserProfile%\Start Menu\Incredibar\Registration.lnk
%UserProfile%\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\Incredibar.lnk
C:\Program Files\incredibar.dll
%Temp%\bh\incredibar.dll
%Temp%\incredibar.crx
%Temp%\incredibarApp.dll
%Temp%\incredibarTlbr.dll
%Temp%\incredibarsrv.exe
%Temp%\uninstall.exe

Dizinleri silin:
%Program Files%\Incredibar\

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin
haberler
Basından yansımalar
Müşteri görüşleri