ILivid Virus silme rehberi

Önem ölçekli: Önem ölçekli (47/100)

ILivid virüsü kullanıcıları izinsizce ilivid.com a yönlendiren korsan tarayıcıdır. Şüphesiz ki bu yönlendirmeler bilgisayarınızın, bulunduğu bilgisayarın DNS ayarlarını ve yüklü olan tüm tarayıcı etkileyen korsan bir tarayıcı tarafından etkilendiği anlamına gelir.
Bu yüzden, sisteminizde ILivid virüsü varken, Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Bing i Ilivid.com a yönlendirilmeden kullanamazsınız. İndirme yönlendiricisi olarak çalışan bu sitenin kötü amaçlı yazılım dağıttığı bulunamamıştır; ama yine de kendisi bir tarayıcı korsanı içermekte ve ziyaretçi sayısını arttırmaya çalışmaktadır. Ayrıca, site güvenli olmayan reklamlarla, sorgulanır ilanlar ve daha birçok şey ile doludur.

ILivid Virüsünden nasıl etkilenirim?

Ücretsiz yazılımı bilgisayarlarına indirdikten sonra birçok kullanıcı ILivid virüsünden etkilenmiştir.  Genellikle bu virüs bir içerik olarak kolaylıkla gelebilir ve tarayıcıları değiştirebilir. Sonuç olarak, kullanıcı sürekli bu sayfaya yönlendirilir ya da kullanıcı bu sayfayı başlangıç sayfası olarak bulabilir. Lütfen,
Ilivid e yönlendirmeleri göz ardı etmeyin çünkü bunlar bilgisayarınıza bir tarayıcı korsanın girdiğine işarettir. Bununla birlikte, bu virüs bilgisayarınızın performansını yavaşlatabilir ve bilgisyarınızı daha kötü tehditlere açık hale getirebilir. Unutmayın ki, cihazınızda daha fazla sorunla karşılaşmak istemiyorsanız  bu korsanı bulmanız ve yok etmeniz gerekmektedir. 

ILivid Virüsünü Nasıl Silebilirim? 

ILivid virüsünü engellemek için güncelleşmiş kötü yazılım karşıtı programları kullanmanızı tavsiye ediyoruz ( Buradan seçim yapabilirsiniz [rev id=”SpywareDoctor”], Malwarebytes Anti Malware). Programın güncellendiğinden emin olun çünkü bu virüs kodlarını sıklıkla değiştirmek için programlanmıştır.

Otomatik ILivid Virus kaldırma:

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını ILivid Virus silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
ILivid Virus için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft ile uyumludur.
SpyHunter, ILivid Virus'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!

Diğer yazılım

STOPzilla
STOPzilla'in ILivid Virus'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-01-19)
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in ILivid Virus'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-01-19)
XoftSpy AntiVirus Pro
XoftSpy AntiVirus Pro'in ILivid Virus'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-01-19)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Defender Pro Ultimate Security Suite'in ILivid Virus'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-01-19)

ILivid Virus bellek kopyası

ILivid Virus bellek kopyası

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin
haberler
Basından yansımalar
Müşteri görüşleri