ILivid Virus silme rehberi

 
Önem ölçekli: Önem ölçekli (47/100)
 

ILivid virüsü kullanıcıları izinsizce ilivid.com a yönlendiren korsan tarayıcıdır. Şüphesiz ki bu yönlendirmeler bilgisayarınızın, bulunduğu bilgisayarın DNS ayarlarını ve yüklü olan tüm tarayıcı etkileyen korsan bir tarayıcı tarafından etkilendiği anlamına gelir.
Bu yüzden, sisteminizde ILivid virüsü varken, Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Bing i Ilivid.com a yönlendirilmeden kullanamazsınız. İndirme yönlendiricisi olarak çalışan bu sitenin kötü amaçlı yazılım dağıttığı bulunamamıştır; ama yine de kendisi bir tarayıcı korsanı içermekte ve ziyaretçi sayısını arttırmaya çalışmaktadır. Ayrıca, site güvenli olmayan reklamlarla, sorgulanır ilanlar ve daha birçok şey ile doludur.

ILivid Virüsünden nasıl etkilenirim?

Ücretsiz yazılımı bilgisayarlarına indirdikten sonra birçok kullanıcı ILivid virüsünden etkilenmiştir.  Genellikle bu virüs bir içerik olarak kolaylıkla gelebilir ve tarayıcıları değiştirebilir. Sonuç olarak, kullanıcı sürekli bu sayfaya yönlendirilir ya da kullanıcı bu sayfayı başlangıç sayfası olarak bulabilir. Lütfen,
Ilivid e yönlendirmeleri göz ardı etmeyin çünkü bunlar bilgisayarınıza bir tarayıcı korsanın girdiğine işarettir. Bununla birlikte, bu virüs bilgisayarınızın performansını yavaşlatabilir ve bilgisyarınızı daha kötü tehditlere açık hale getirebilir. Unutmayın ki, cihazınızda daha fazla sorunla karşılaşmak istemiyorsanız  bu korsanı bulmanız ve yok etmeniz gerekmektedir. 

ILivid Virüsünü Nasıl Silebilirim? 

ILivid virüsünü engellemek için güncelleşmiş kötü yazılım karşıtı programları kullanmanızı tavsiye ediyoruz ( Buradan seçim yapabilirsiniz [rev id=”SpywareDoctor”], Malwarebytes Anti Malware). Programın güncellendiğinden emin olun çünkü bu virüs kodlarını sıklıkla değiştirmek için programlanmıştır.

Otomatik ILivid Virus kaldırma:

Bu sitede önerdiğimiz herhangi bir ürünle bağımız olabilir. Bütün açıklama kullanım sözleşmemizde mecuttur.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını ILivid Virus silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
SpyHunter sökücü kaldırmak için tavsiye edilir ILivid Virus Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.

dot
STOPzilla
Biz test ediyoruz STOPzilla kaldırma verimliliği ILivid Virus (2013-01-19 03:06:17)
dot
Malwarebytes Anti Malware
Biz test ediyoruz Malwarebytes Anti Malware kaldırma verimliliği ILivid Virus (2013-01-19 03:06:17)
dot
XoftSpy AntiVirus Pro
Biz test ediyoruz XoftSpy AntiVirus Pro kaldırma verimliliği ILivid Virus (2013-01-19 03:06:17)
dot
Defender Pro Ultimate Security Suite
Biz test ediyoruz Defender Pro Ultimate Security Suite kaldırma verimliliği ILivid Virus (2013-01-19 03:06:17)
ILivid Virus görüntüsü:
ILivid Virus

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARI

Ilgili Fikriniz ILivid Virus

Bizi Facebook'ta Beğenin
haberler
virüsler
Dosyalar