Derecelendirme:  
  (81/100)
indir 

Hitman Pro değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Hitman Pro önizleme

Hitman Pro

Hitman Pro ikincil seçenek bir kötü yazılım tarayıcısıdır. Kendisi normal bir antivirüs taraması sırasında kaldırılan virüslerden ve zararlı yazılımlardan arta kalanları temizlemek için tasarlanmıştır. Programın lisansını almadan önce kullanıcılar bilgisayarlarının durumunu kontrol etmek için Hitman Pro’yu ücretsiz olarak kullanabilmektedirler. Eğer sistem temizse programı satın almalarına gerek kalmaz. Bu program cloud computing teknolojisine dayanmaktadır ve bu da Hitman Pro’ya etkileyici bir kötü yazılım saptama oranı ve dosyaları detaylı arama imkanı tanımaktadır. Özellikle arkada planda çalışan gizli programları bulmada oldukça iyidir. Hitman Pro programı sistemi yavaşlatmaz ve diğer güvenlik programları ile birlikte kullanılabilir. Eğer bilgisayarınızda Hitman Pro’yu kullanmak istiyorsanız en son sürüm olan Hitman Pro 3’ü kuracaksınız. Önceki sürümleri gibi bilgisayarınızı birçok virüse karşı kontrol edecek kolay kullanımlı bir program olarak sunulabilir.

2SPYWARE Araştırma Merkezi’nin Hitman Pro İncelemesi

Hitman Pro 3 indirilip kuruluğu anda bilgisayarınızın güvenlik önlemlerini kontrol eden ve şüpheli dosya ve virüsleri arayan ücretsiz tarama ve davranış taraması olanaklarını sağlar. Genellikle programın sistemi taraması 5 dakikadan az sürdüğünden, program kısa zamanda kişisel bilgi kaybını önlemede kullanılabilir. Hitman Pro taraması bittiği anda hangi dosyaların şüpheli olduğunu gösterir. Daha sonra bu dosyaları cloud’a aktarır ve beş farklı antivirüs motoru (Dr.Web, Ikarus, Emsisoft, Prevx ve G Data) ile isimlerini kontrol eder. Bu virüs motoru isimleri bilgisayar güvenliği sektöründe oldukça tanınmıştır. En çok bilgisayarınızda virüs yoksa para ödemek zorunda olmamanız fikrini beğendik. Hitman Pro’nun bonusu gibi bir şey. Eğer sisteminizde problemlere yol açacağına inanıyorsanız programı bilgisayarınıza kurmak yerine herhangi bir USB, CD/DVD ya da hard disk ile sisteminizde kullanabilirsiniz. Ancak Hitman Pro ile zararlı program kaldırabilmenizin tek yolu internet bağlantınız olmasıdır.

Hitman Pro’yu Neden İndireyim?

Hitman Pro’nun bilgisayarını iki kez kontrol edip tamamen temizlendiğinden emin olmak isteyenler için mükemmel bir çözüm olduğu sonucuna vardık. Hitman Pro tüm zararlı dosyaları iyice kontrol eder ve temizler. Ücretsiz versiyonu 30 gün geçerlidir. 30 günden sonra programı satın almanız gerekmektedir. Kendisi oldukça ucuz olduğundan bu büyük bir sorun değildir. Ancak bu program tam anlamıyla bir koruma sağlamadığından anti virüs programı ile birlikte kullanmanızda fayda var. Programın son sürümü Hitman Pro 3’tür.

Hitman Pro bellek kopyası
Kaynak: http://www.2-spyware.com/review-hitman-pro.html