Önem ölçekli:  
  (10/100)

Hao123 seçeneğini kaldırın

Ugnius Kiguolis - -
123

Hao123 yasadışı dağılım yollarını kullanan ve istenmeyen bir programdır. Sisteme girdiği anda virüs Hao123 sitesi ve araççubuğu için sistemde değişiklikler yapmaktadır. Bu korsan programdan etkilendiğinizin en büyük kanıtı en.hao.123, br.hao.123, tw.hao.123, ar.hao.123, sa.hao.123,are.hao.123, id.hao.123, th.hao.123, jp.hao.123 ya da vn.hao.123 ve benzeri adreslere yönlendirilmenizdir. Bununla birlikte internette dolaştığınız her anda ilanlara da maruz kalabilirsiniz. Çoğu durumda tarayıcınızı değiştirmeniz bu korsandan kurtulduğunuz anlamına gelmemektedir. Çünkü virüs tüm tarayıcıları etkilemektedir. Bu problemden kurtulmak için Hao 123 ten mümkün olduğunca çabuk kurtulmalısınız.

HAO123 NASIL ÇALIŞIR?

Hao123 yönlendirme virüsü çeşitli dağılım yollarını kullanmaktadır. Eğer bu virüsün sisteminize girmesini istemiyorsanız bilgisayarınıza casus yazılım programı kurmanız gerekmektedir. Buna ek olarak ücretsiz yazılıjm ve paylaşımlardan uzak durmalı ya da bu programların kurulumu sırasında açılan tüm içeriklere dikkatlice bakılmalıdır. Sisteme girdiği anda Hao123 bilgisayar ayarlarını değiştirmektedir. Genellikle başlangıç sayfanızda, arama motorunuzda ya da yeni sekmelerinizde değişiklikler olmaktadır. Buna ek olarak Hao 123 araççubuğunu da bilgisayarınızda görebilir ve interneti kullanırken sinir bozucu ilanlar ile karşılaşabilirsiniz. Eğer bu virüsten etkilendiğinizi düşünüyorsanız bilgisayarınızı casus yazılım programı ile kontrol etmelisiniz. Ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz kaldırma adımlarını da uygulamanızı öneriyoruz.

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Hao123 silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Hao123 için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Hao123 için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Hao123 programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Hao123 programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Hao123'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-12-28)
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-hao123.html