Önem ölçekli:  
  (67/100)

Facebook Antivirus seçeneğini kaldırın

12

Facebook Antivirus Facebook’ta yayılmakta olan sahte bir programdır. Bu program bilgisayarınızın birçok virüsten etkilendiğini ya da güvenlik problemleri olduğunu iddia eder. Eğer Panda Cloud Antivirüs programını biliyorsanız bu iki program arasındaki benzerlikleri hemen fark etmişsinizdir. Facebook Antivirüs Facebook’ta olan bir virüstür ve bu program vasıtasıyla bir şey indirmediğiniz takdirde virüs olarak bile adlandırmamıza gerek kalmaz.

Bu program Antivirüs in Facebook adlı bir uygulama ile gelir. Profiliniz etkilendiğinde bu program fotoğraflarınıza 20 arkadaşınızın ismini etiketler ve bunu duvarınızda paylaşır. Daha sonra arkadaşlarınız bunun bildirimini alır. Eğer bu program tarafından etiketlendiyseniz etiketi kaldırabilirsiniz. Bu oldukça basit. Bir fotoğraftan etiketinizi kaldırmak için:

1. Fotoğraflarınızı açın.

2. Etiketli fotoğrafı açın.

3. Etiketli insanlar listesınden adınızı bulun.

4. Etiketi Kaldır’a tıklayın.

Eğer bu virüs sisteminize girdiyse iyi bir anti-spyware programı indirmeli ve sisteminizi kontrol etmelisiniz. Bunun için aşağıdaki otomatik kaldırma aracını indirmenizi öneriyoruz.

Otomatik Facebook Antivirus kaldırımı

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Facebook Antivirus silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Facebook Antivirus için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Facebook Antivirus için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun
Facebook Antivirus programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Facebook Antivirus programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Facebook Antivirus'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-05-29)
Facebook Antivirus bellek kopyası
Facebook Antivirus bellek kopyası

Facebook Antivirus el kaldırma:Aşağıdaki yapılandırma kayıtlarını silin:
HKEY_LOCAL_USERSOFTWAREFacebook Antivirus
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallFacebook Antivirus


Dosyaları silin:
%Program Files%\Facebook Antivirus
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-facebook-antivirus.html

  • zehra pancar

    FACEBOOK UMA VİRÜS İNMİŞ LÜTFEN YARDIM EDİN