Önem ölçekli:  
  (13/100)

Dosearches.com (Do Searches olarak da bilinebilir) kaçılması gereken bir arama motorudur. Virüs aracılığıyla çalışan zararlı bir program değildir. Sadece bilgisayarınızın yavaşlamasına ve aniden ortaya çıkıp yönlendirmelere sebep olabilecek bir sitedir. Google çok benzemesine rağman araştırma yaparken çok dikkatli olmalısınız çünkü bu site size güvenilir olmayan sonuçlar gösterip sizi güvenli olmayan sitelere yönlendirebilir. Lütfen internette araştırma yaparken daha ünlü ve güvenilir siteleri kullanın. Buna ek olarak  dosearches.com tüm tarayıcılarınızdan tek tek kaldırın. Eğer nasıl yapılacağını bilmiyorsanız okumaya devam edin.

DO SEARCHES NASIL ÇALIŞIR?

Bilgisayara izin almadan girdiğinden ve aniden ortaya çıktığından çoğu kullanıcı Do Searches’ı virüs ve kötü amaçlı yazılım olarak adlandırmaktadır. Sisteme girişini engellemek için bütün ücretsiz yazılımların başlangıç sayfası ve arama motoru ayarlarını dğeiştirmeyi önerdiğini unutmamalısınız. Bu yüzden tüm yazılım kurumlarında açılan içerikleri dikkatle incelemelisiniz. Sisteme girdiği anda başlangıç sayfası ve arama motoru yerine görünmeye başlar. Ayrıca başka sitelere yönlendirilir ve ilanlar ile karşılaşabilirsiniz. Eğer kendiniz indirmediyseniz Do Searches ı sisteminizden kaldırmanızı öneriyoruz. Bunun için şu adımları takip edin:

DO SEARCHES’I NASIL KALDIRABİLİRİM?

Dosearches.com'ı Kaldırma Rehberi

Dosearches.com'i bu programlardan birinin yardımı ile otomatik olarak indirebilirsiniz: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware İstenmeyen programları, virüsleri ve bağlı oldukları dosyaları ve kayıt içeriklerini kolayca silebildiğinden bu uygulamaları kullanmanızı öneriyoruz.

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Dosearches.com silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Dosearches.com için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Dosearches.com için temizleyici
Microsoft ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus, Dosearches.com'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!

Diğer yazılım

STOPzilla
STOPzilla'in Dosearches.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-08-22)
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Dosearches.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-08-22)
Defender Pro Ultimate
Defender Pro Ultimate'in Dosearches.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-08-22)
XoftSpy AntiVirus Pro
XoftSpy AntiVirus Pro'in Dosearches.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-08-22)

Dosearches.com bellek kopyası

Dosearches.com bellek kopyası

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin
haberler
Virüsler
Basından yansımalar