Delta Search kaldırma

Önem ölçekli: Önem ölçekli (20/100)

Delta Search limitlerini aşmış bir arama motorudur. Bu istenmeyen program gereksiz ve kullanılmayan servis ve eşyaların satıldığı sitelerin reklamlarını yapmaktadır. Bu yüzden Delta Search arama sonuçlarını değiştirmekte ve Google ın vereceği sonuçlardan daha farklı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu motorun yaptığı yönlendirmeler kendisini hem tanıtım amaçlı ikincil yazılım hem de tarayıcı korsanı kategorisine almamıza neden olur. Virüs sisteme girer girmez, varsayılan arama motoru, ana sayfa gibi bilgisayar ayarlarını değiştirir. Ayrıca tüm web tarayıcılarını etkiler ve IE, Google Chrome, Safari ya da  Mozilla Firefox’da açılan her sekmede resmi giriş sitesini Delta-search.com olarak gösterir. Delta Search ü istenmeyen sonuçlar veren bir program olduğu için kullanmamanızı öneriyoruz . En önemlisi de eğer kendiniz kurmadıysanız Delta Search hemen silmenizi öneriyoruz.

Delta Search Bilgisayarıma Nasıl İndiririm? 

Delta Search iki yolla kurulabilir. Bu programı kendi sitesinden indirebilir ya da bilgisayarınızda aniden bulabilir. Bu method dolaylı yoldan indirmek anlamına gelmektedir. Delta Search aniden bilgisayarınızda görmemek için Windows yaptığı indirim ve kurumlara dikkat etmelisiniz. Şunu diyebiliriz ki Delta Search Yahoo! ya benzemektedir. Ancak, bu motor kullanıcıları delta-search.com a yönlendirir ve sonrada değiştirilmiş sonuçları gösterir. Eğer delta-search.com  bilgisayarınızda ana sayfa olarak görmek ve yanlış ilanlara yönlendirilmek istemiyorsanız Delta Search sisteminizden silmelisiniz. 

DELTA SEARCH Ü NASIL SİLEBİLİRİM? 

Delta Search ü silerken öncelikle bunu ekle/çıkar listesinden silmeniz gerekmektedir. Bunu yapmak için Başlangıç düğmesine tıklayın ve ayarlardan kontrol paneli ve sonrasında da programları ekle/bırak a basın. Buna ek olarak Delta Search tarayıcınızdan silin.
 

Internet Explorer:

IE yi açın: Araçlar- Internet Seçenekleri- Genel Sekme. Google ya da diğer adresleri başlangıç sayfası olarak yönlendirin.

Mozilla Firefox:

Firefox u açın. Araçlar-Seçenekler-Genel- Başlangıç. Boş bir sayfayı seçin ya da Google gibi istediğiniz bir sayfayı ayarlayın.

Google Chrome:

Google Chrome u açın. Wench ikonuna tıklayın. Ayarlara gidin ve Arama motorlarını düzenleyi seçin. Arama motorunu google ya da başka bir motora döndürün ve Delta Search’ü listeden silin. Sonra başlangıç seçeneğine gidin ve yeni sekme açtığınızd boş bir sayfa aldığınızdna emin olun.

En önemli şey: Eğer kendiniz kurmadıysanız, rev id=”SpyHunter”] ile tüm sistemde tarama yapmalısınız.

Otomatik Delta Search kaldırma:

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Delta Search silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Delta Search için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft ile uyumludur.
SpyHunter, Delta Search'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!

Diğer yazılım

STOPzilla
STOPzilla'in Delta Search'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-02-28)
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Delta Search'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-02-28)
XoftSpy AntiVirus Pro
XoftSpy AntiVirus Pro'in Delta Search'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-02-28)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Defender Pro Ultimate Security Suite'in Delta Search'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-02-28)

Delta Search bellek kopyası

Delta Search bellek kopyası

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARI • Nazar(CM)

  Bende zaten :

  Araçlar- Internet Seçenekleri- Genel Sekmede Google var ama Google açılmıyo.Her yolu denedim.Yardım edecek kişi var mı ?

 • asdasd

  Allah Delta Search ve bunun gibi bütün arama motorlarının belasını versin virüs hep dava açıcam bu it oğlu itlere

 • Metin

  Uzun ugraslardan sonra delta homesden nasıl kurtulunacagını buldum nihayet
  ilk olarak
  (1) mozilla firefox sağ tıklıyoruz özellikler diyoruz hedef bula tıklıyoruz çıkan sayfada application.ini dosyasını açıyoruz ve en alttaki linki siliyoruz sonra ewt diyip kapatıyoruz
  (2)mozilla firefoxsa giriyoruz eyer delta homes tekrar cıkarsa son çıkışı oluyor sakın olmadı demeyin araçlara tıklayın seçenekler diyin giriş sayfasına google.com yazıp tamam diyin mozillayı kapatıp yeniden açın ve delta homes kalkmış olucak eyer herkezin işine yararsa bnm profilimi begenmesini rica ederim facebook (Metin İnegöl yazın çıkıcaktır)

Bizi Facebook'ta Beğenin
haberler
Basından yansımalar
Müşteri görüşleri