Delta-homes.exe dosyasını ve önemini anlamak

Ugnius Kiguolis - -

Delta-homes.exe, siz farkına varmadan sisteminize kurulan bir yönetim dosyasıdır. Aslında, bu dosya sistemde fark edilemez. Çünkü delta-homes.com ile birlikte dolaşır. Bu arama motoru tarayıcı korsanı ve potansiyel olarak istenmeyen program olarak adlandırılır. Bu yüzden bu programı sisteminizde bulduktan sonra tek yapmanız gereken güncel bir korsan yazılım programı ile sisteminizi taramak olacaktır. Bu tarama ile delta-homes.exe ve buna bağlı diğer zararları dosyalarını silebileceksiniz.

Tarayıcılarınızdan birinde delta-homes.com virüsünü keşfettiyseniz, bu bilgisayarınızın istenmeyen bir programdan etkilendiğini göstermektedir. Genellikle bu tür programlar ücretsiz yazılımların ve paylaşımların eklentisi olarak yayılmaktadırlar. Kullanıcılar bu kurulumu engelleyebilirler. Ancak bunun için internetten indirdikleri programları kurarken çok dikkatli olmaları gereklidir. Ne yazık ki bu dosya reklam progrmlarının, korsanların ve benzeri istenmeyen programların dağılımını yüksek tutmak için kullanılmaktadır. Eğer bu programları engellemek istiyorsanız “Hızlı” “Temel” ya da “Tavsiye Edilen” kurulum seçeneklerini unutup “Özel” y da “Gelişmiş” kurulumu kullanmalı ve her adımını takip etmelisiniz.

Delta Homes sisteme girmeyi başarırsa delta-homes.exe ‘nin yardımı ile bilgisayar her yeniden başlatıldığında kendini çalıştırır. Ayrıca, kendi sahte arama sonuçlarını göstermek için öteki arama motorlarını bloke etmektedir. Bu sonuçların sizi zararlı sitelere yönlendirme ihtimali yüksektir. Bundan kaçınmak için bilgisayarınızıPlumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware, STOPzilla programlarından biri ile kontrol edin.

Karar - Dosyanın durumu:
tehlİkelİ dosya
Virusler.web.tr araştırma merkezi delta-homes.exe ile ilgili tüm bilgileri toplamakta ve kontrol etmektedir. Kendimize şu soruları soruyoruz: Bu dosya bir tehdit unsuru mudur? Bu dosya adı bir malware tarafından kullanılmış mı? Dosyanın son durumu araştırmalarımızla birlikte tamamen bizim fikrimize bağlı. TEHLIKELI DOSYA statüsü bu dosyanın sisteminiz için tehdit olduğu anlamına gelir. Aşağıdaki tavsiyeyi kullanın:
TAVSİYE
Bilgisayarınız yavaşlaşmış gibi duruyorsa ya da bilinmeyen sitelere yönlendirilme ve bilinmeyen reklamlarla karşılaşma gibi problemleriniz varsa sisteminizi güvenilir bir korsan yazılım programı ile kontrol etmelisiniz.Ücretsiz tarama yapın ve sisteminizi bu problemlere sebep olabilecek programlara karşı kontrol edin.
Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Problem tanı problemi Mutluluk
Garanti
İndir
Problem tanı problemi Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Plumbytes Anti-Malware Webroot SecureAnywhere AntiVirus sisteminizi tehlikelere ve zararlı programlara karşı korumak önerilen bir araçtır. Programın deneme sürümü sisteminizdeki zararlı uygulamaları bulacaktır.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Kaynak: http://www.2-spyware.com/file-delta-homes-exe.html

Yazılım
Dosyalar