Delta-homes.com kaldırma

Önem ölçekli: Önem ölçekli (13/100)

Delta-homes.com ücretsiz yazılımlar ve paylaşımlarla dağılan bir arama sitesidir. Bu tarayıcı korsanı sisteme girdiği anda yeni sekme, arama motoru ve başlangıç sayfasının yerine geçmektedir. Eğer İnternet’te bu siteyi kullanarak arama yaparsanız bilmeniz gerekir ki Delta-homes.com size değiştirilmiş arama sonuçları gösterecektir. Bununla birlikte bu site size sinir bozucu pop-up reklamlar gösterip arama alışkanlıklarınızı da takip edebilir. Teknik olarak bu sitenin bir virüs olmadığını söyleyebiliriz fakat yine de bu sitenin kullanımından kaçınılmalıdır. Çünkü site sizi, zararlı virüsler yayan sitelere ya da programlara yönlendirebilmektedir. Eğer İnternet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ve benzer tarayıcılarınızda Delta-homes.com’a rastladıysanız bu tarayıcı korsanını bilgisayarınızdan kaldırmalısınız. Tüm sisteminizde tarama yapmanızda da fayda bulunmaktadır. Delta-homes.com 26 Şubat itibarıyla aktivitelerine tekrar başlamış olup, Polonya’da çok ciddi sorunlara yol açmış bulunmaktadır.

DELTA HOMES NASIL ÇALIŞIR?

Söylediğimiz gibi Delta-homes.com ücretsiz yazılımlar ve paylaşımlar tarafından dağılmaktadır. Bu tür bedava programları indirirken daima kişiselleştirilmiş yükleme metodunu seçmeli, kurma aşamasında açılan her pencereyi okumalı ve istemediğiniz içeriklerin indirilmesini engellemelisiniz. Delta-homes.com sisteme girdiği anda önceden belirlenmiş arama motorunu, başlangıç sayfasını ve yeni sekme sayfasını sistemde yüklü bulunan bütün taraycılarda değiştirmektedir. Bu sadece tek bir amaçla yapılmaktadır: Sizin bazı siteleri ziyaret etmenizi sağlamak ve sponsorlu pop-up reklam göstermek. Bu tür aktiviteleri göz ardı etmemelisiniz. Eğer tarayıcılarınızda bu tür değişikliklere rastlarsanız aşağıdaki rehberini takip edip Delta-homes.com’u kaldırmalısınız.

DELTA HOMES’U NASIL KALDIRABİLİRİM?

Eğer bu programı bütün tarayıcılarınızdan kaldırmak istiyorsanız bu adımları takip etmenizi öneriyoruz. Bilgisayarınızın herhangi bir vürsten etkilenip etkilenmediğini kontrol etmek için sisteminizi  SpyHunter  ile tarayabilirsiniz. Sonra ilk olarak şu adımları takip edin:

  1. Başlat> Denetim masası> Programlar (Ekle/Kaldır)> Programı kaldır.

  2. Burada Delta Homes’u ve benzer bilinmeyen girdileri bulun ve ‘Kaldır/Değiştir’i seçin.

  3. Değişiklikleri kaydetmek için tamama tıklayın.

Şimdi tüm tarayıcılarınızı düzeltin.

Internet Explorer:

  1. IE> ARAÇLAR> Eklentileri yönet> Araç çubukları ve uzantılar. Burada Delta-Homes’u ve size tanıdık gelmeyen diğer girdileri bulun ve kaldırın.

  2. Araçlar> Eklentileri yönet> Arama motorları’na tıklayın ve daha önce kullanmakta olduğunuz arama motorunu seçin.

Mozilla Firefox:

  1. Firefox> Araçlar> Eklentiler> Uzantılar. Burada Delta Homes ve diğer bilinmeyen girdileri bulun ve kaldırın.

  2. Araçlar> Seçenekler. Burada başlangıç sayfanızı google.com, yahoo.com veya benzer bir arama sayfası olacak şekilde değiştirin.

Google Chrome:

  1. Chrome menü çubuğu. Araçlar> Uzantılar. Burada Delta Homes uzantısını bulun ve geri dönüşüm kutusuna yollayın.

  2. Wench ikonuna tıklayın. > Ayarlar> Arama motorlarını yöneti seçin. Burada arama motorunu google veya başka bir sayfa olacak şekilde değiştirin. Sonra yeni bir sekme başlatırken boş bir sayfa elde ettiğinizden emin olun.

Otomatik Delta-homes.com kaldırma:

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Delta-homes.com silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Delta-homes.com için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft ile uyumludur.
SpyHunter, Delta-homes.com'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!

Diğer yazılım

STOPzilla
STOPzilla'in Delta-homes.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-07-01)
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Delta-homes.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-07-01)
XoftSpy AntiVirus Pro
XoftSpy AntiVirus Pro'in Delta-homes.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-07-01)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Defender Pro Ultimate Security Suite'in Delta-homes.com'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-07-01)

Delta-homes.com bellek kopyası

Delta-homes.com bellek kopyası

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin
haberler
Basından yansımalar
Müşteri görüşleri