Derecelendirme:  
  (84/100)
indir 

Defender Pro Ultimate değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Gabriel E. Hall - -

Defender Pro Ultimate önizleme

Defender Pro Ultimate

Defender Pro Ultimate, güvenilir bir kaynak olan Defender Pro tarafından yaratılmış mükemmel bir güvenlik programıdır. Basit bir anti-virüs yazılımı gibi görünse de bu program virüslere,hacker günümüz bilgisayar kullanıcılarının yaşadığı birçok probleme karşı tam koruma sağlamaktadır. Defender Pro Ultimate sistem tarayıcısı bilgisayarınızda olduğunda interntte dolaşırken. cloud ya da sosyal ağları kullanırken endişelenmenize gerek kalmaz. İhtiyaç duyulduğunda 24-7-365 desteği programı sisteminize kurmanız, teknik destek ve kurtarma konusunda size yardımcı olabilmektedir. Hangi sürümü olursa olsun Defender Pro Ultimate ücretsiz ya da ödemeli olan Defender Pro Ultimate (hangisini seçerseniz) virüsleri bulur ve sizin için sisteminizden kaldırır. Programın yayıncısı da Virüs Çözüm Lab’inde güncelleme yapılacağının garantsini vermektedir.

Defender Pro Ultimate’ın 2spyware Araştırma Merkezi Tarafından İncelemesi:

Defender Pro Ultimate’ı bilgisayarlarımıza kurduktan sonra şu özellikleri sunduğunu gördük: Antivirus, Internet Güvenliği, Güvenlik duvarı, Güvenli çevrimiçi Depolama&Destek ve Derinlemesine Sistem Optimizasyonu. Görünüyor ki Defender Pro Ultimate’ın işlevleri sadece virüsleri bulup kaldırmakla sınırlı değildir. Program ayrıca internet kaynakları problemleri engeller, kişisel bilginin korunmasını ve üçüncü şahısların bilgisayara erişip bilgi çalmasını engeller. Ayrıca, sistem optimizasyonu bilgisayarınızın hızını arttırdığından ve performansını arttırdığından bu programın bir artısı olarak düşünülebilir. Bu uygulamayı başlattıktan sonra sistemde ne problemler olduğunu ve bunlardan kurtulmak için neler yapılması gerektiği söyleyen bildirimler aldık. Sadece bir tıkla sisteminizi tamir edebilir ve tehlikeli virüslerden kurtulabilirsiniz.

Defender Pro Ultimate’ı Neden İndirmeliyim?

Bilgisayarınızı her türlü tehdite karşı korumak istiyorsanız Defender Pro Ultimate’ı indirmelisiniz. Sisteme kurulur kurulmaz, program Windows kayıtlarını, eklentileri, cookileri ve yerel diskteki dosyaları inceler. Programın verdiği raporlar bilgisayarlar ve problemleri hakkında çok bilgi sahibi olmayan insanlar tarafından da anlaşılabilecek kolaylıktadır. Programı indirebileceğiniz resmi site: defender-pro.com. Satın alımlar güvenli bağlantı ve yasal servisler ile yapılmaktadır.

Kaynak: http://www.2-spyware.com/review-defender-pro-ultimate.html

Yazılım
Dosyalar