Derecelendirme:  
  (81/100)
indir 

Defender Pro Ultimate Security Suite değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Ugnius Kiguolis - -

Defender Pro Ultimate Security Suite önizleme

Defender Pro Ultimate Security Suite

Defender Pro Ultimate programı Defender Pro Ultimate Security Suite programının yerine geçti. Aşağıda bu programın incelemesini okuyabilirsiniz:

Defender Pro Ultimate Security Suite Defender Pro’ya ait bir diğer güvenilir virüs programıdır. Bu program virüs, korsan yazlımlar, tarayıcı korsanları ve kötü amaçlı yazılımlara karşı tam bir koruma sağlamaktadır. Tarayıcısı sistem hızını yavaşlatmadan kontrol yapmaktadır. Ancak, Defender Pro Ultimate Security Site’ın ücretsiz indirimleri diğer anti virüs ve korsan yazılım programları gibi güvenlik programları ile birlikte çalışırken problem yaşayabilir. Virüs çözüm labi kullanıcılara sürekli güncelleme sağlamaktadır.

Defender Pro Ultimate Security Suite programının birçok hizmeti vardır: Antivirüs, Korsan yazılım karşıtı, Düvenlik duvarı, Özel bilgi koruması, PC koruması ve bilgisayar performansı. Bu yüzden bu program internet ile alakalı sorunları çözmekle kalmaz aynı zamanda kullanıcıların bilgilerini korur, bilgisayara üçüncü parti erişimi olmadan mesajlaşmayı mümkün kılar. Bununla birlikte, bilgisayar performansı seçeneği makinenin performansını arttırmak için gerekli ayarları ya da sistemleri saptar.

Kurulduğunda ve aktif hale geldiğinde, Defender Pro Ultimate Security Suite, Windows kayıt, işlemler, eklentiler, tarayıcı programları, yerel harddiskteki dosyalar üzerinde çalışmaya başlar. Verdiği raporlar bilgisayardan anlamayan kullanıcılar tarafından anlanabilecek zorluktadır.

Resmi sites: defender-pro.com. Güvenli ödeme sistemleri ile satın alım mümkündür.

Tavisye edilen sistem özellikleri:

İşletim sistemi: Microsoft Windows XP SP3 (32 bit), Microsoft Windows Vista SP2, Microsoft Windows 7 SP1, Microsoft Windows 8
CPU – İşlemci: Intel Core Duo (1.66 GHz) or equivalent processor
Hafıza – RAM: 1GB Microsoft Windows XP, 1.5GB Microsoft Windows Vista and Microsfot Windows 7 & 8
Harddisteki boş alan gereksinimi: 2.8GB.

Kaynak: http://www.2-spyware.com/review-defender-pro-ultimate-security-suite.html