Önem ölçekli:  
  (10/100)

Daugava reklamlarını kaldır

Jake Doe - -
123

Daugava’ yı indirmeye değer mi?

Daugava’nın dikkatinize değer olduğunu düşünmüyoruz. Bu tarayıcı uzantısını bilgisayarınıza indirdikten sonra, memnun olmayarak reklamlarının sayısı karşısında şaşırabilirsiniz. Tabi ki, PC kullanıcılarının çoğu bu programı onun reklamlarını ve bilgisayarlarına olan anlaşmalarını görmeyi bekleyerek indiriyorlar. Ancak, çevrimiçi olarak alışveriş halinde olmadıkları zaman bile bu bildirimlerin ortaya çıkabilecekleri konusunda bir fikirleri yok. Eğer, haberleri okurken ya da eğlence sitelerini ziyaret ederken onun reklamları ile uğraşmak istemiyorsanız, bu tarayıcıyı eklenti olarak kullanmaktan kaçınmalısınız. Ayrıca, Dougava reklamlarına tıkladıktan sonra, biraz para tasarrufu yapabileceğinizi de garanti edemiyoruz. Çoğunlukla, bu tür reklamlar insanları ziyaretçi sayılarını ve popülerliklerini artırmaya çalışan gerekli internet sitelerine yeniden yönlendirmek için gösteriliyor. Ayrıca, en son sürüm, Daugava 2.0.0.701′ in sizi güvenli olmayan bir internet sitesine yeniden yönlendirebileceği konusunda sizi uyarmamız gereklidir. Olası tüm virüsleri önlemek için, her uyarıyı üst derecede dikkate almalısınız. Tabi ki, güvenli kalmanın en kolay yolu, Daugava’yı sistemden kaldırmaktır.

Bu programın denetleme yardımı ile etkin olarak yayıldığının; bunun da programın bilgisayarınıza fark edilmeden sızabileceği anlamına geldiğini biliniz. Eğer Daugava reklamlarını bir süredir görüyorsanız, programın bilgisayarınızda gizleniyor olabileceği büyük bir olasılıktır. Bunun yanında, bir başka konuda da uyarılmanız gerekmektedir. İmkan dahilinde istenmeyen bu programın internet tarayıcınıza eklenti olarak düşmesiyle beraber program sizi izlemeye başlıyor olabilir. Genel olarak, Daugava 2.0.0.701 ve diğer eklenti tarayıcıları kişişel olmayan tanımlayıcı bilgi olan; arama koşulları, çoğunlukla en çok ziyaret edilen internet siteleri, favori sitelerde bıraktığınız bilgi, bilgisayarınızın IP adresi, konumu ve diğer detayları toplar. Bahsettiğimiz üzere, bu bilgi kişisel olarak tutulmaz. Ancak, bunu gizli olarak tutmanızı size önermek isteriz. Eğer bu bilgiler sizi rahatsız ediyorsa, zaman harcamamalı ve Daugava virüsünü kaldırmalısınız. Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus bunu otomatik olarak yapmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Daugava ads and deals on commercial ads

Bu program nasıl yayılır?

Daha önce bahsettiğimiz gibi, Daugava reklam destekli bilgisayar yazılımı, iki farklı metodun yardımı ile yayılır. Manuel olarak indirebilirsiniz, ya da bilginiz dışında bilgisayarınıza sızmış olabilir. Eğer Dougava casusu ile uğraştığınızı düşünüyorsanız, beklediğinizden daha fazla olabilecek ücretsiz yazılım/dağıtım sürümleri indirmiş olmanız olası bir durumdur. PUPs ve reklam destekli yazılım-türleri programları genellikle Gelişmiş ya da Özel seçeneklerde saklanır, ve eğer kullanıcıları, onları kontrol etmek için tembeller ise, bu bilgisayarlarına sızmaları durumunu getirir. Bu yüzden, bu gizli indirmeyi önlemek için, indirme adımlarının hepsi dikkatli bir şekilde izlenmelidir. Şüpheli gözüken ya da bilgisayarınızda olmasını istemediğiniz hiçbir şeyi tekrardan seçmeyiniz. Dahası, şüpheli üçüncü şahıs indirenleri ve donanım yazılımları dağıtımı konusunda kötü namı olan indirme yöneticilerinden kaçının.

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Daugava Reklamları silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Daugava Reklamları programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Daugava Reklamları programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Daugava Reklamları'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2016-01-11)
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-daugava-ads.html