Derecelendirme:  
  (87/100)
indir 

BullGuard Mobile Security değerlendirmesi, ücretsiz indirim

Ugnius Kiguolis - -

BullGuard Mobile Security önizleme

BullGuard Mobile Security

BullGuard Mobile Security, Android cihazlar için tasarlanmış bir antivirüs uygulamasıdır. Korsan yazılım kontrolü, hızlı antivirüs taraması, spam engelleme gibi tam koruma yöntemlerinin sözünü vermektedir. Anladığınız gibi BullGuard Mobile Security, bugün marketin en hızlı büyüyen markalarından biri olan BullGuard tarafından yarınlanmıştır. Bullguard Internet Security progamını çoktan yorumladık. Uzmanlarımıza göre virüslerin sisteme girmesini engellemek ve kaldırılmaları için mükemmel bir araçtır. Ayrıca kimlik hırsızlığı ve benzeri konularda da size yardımcı olabilmektedir. BullGuard Mobile Security de aynı şekilde çalışmaktadır. Telefonu vürslere ve zararlı programalara karşı korur. Sistemde saklanan zararlı programları kolayca bulur ve mükemmel bir güvenlik duvarı koruması ve kontrolü sağlar. BullGuard’ın 7/24 profesyonel müşteri desteği ve benzeri hizmetleri de sağlar. ne yazık ki BullGuard Mobile security programının ücretsiz sürümü bulunmamaktadır. Ancak lisansını aldıktan sonra 3 farklı cihazda kullanabilirsiniz. Özetlemek gerekirse mobil cihazları ve Android OS cihazları korumak için mükemmel bir uygulamadır.

Ekibimizin BullGuard Mobile Security Yorumları

BullGuard Mobile Security programını bilgisayarımıza indirmeye karar verdikten sonra ilk fark ettiğimiz şey spam filtresinin ne kadar muhteşem çalıştığı oldu. Program bizi bir süredir rahatsız eden birçok mesajı engellemeyi başardı. Kurduktan sonra programı tarama için başlattık ve bu süreç birkaç saniyemizi aldı. BullGuard Mobile Security taramamlarınızı istediğiniz gibi ayarlayabilmekte ve cihazınızı istediğiniz gibi kontrol edebilmektesiniz. Aslında bu ayarlama özelliğini özellikle kullanmanızı tavsiye ediyoruz, çünkü bu program telefonunuzu biraz yavaşlatabilir. Program taramasını bitirdiğinde bilgilendirici tarama sonuçlarını göstermekte ve tehlikeli, güvenilir olmayan uygulamaları silerek bunu tami etme imkanı sunmaktadır. BullGuard Mobile Security ile hiçbir problem yaşamadan virüs silebileceğinize inanıyoruz çünkü her adım oldukça açık bir şekilde açıklanmış durumda. bu arada bu mobil antivirüs programının başka bir özelliği daha var. Kullanıcıların önemli dosyalarını Bullguard sunucularına yedekleme özelliği bulunmaktadır. Fidye yazılımları duydusanız, bu yazılımların bağlantılarınızı, fotoğraflarınızı, müzik dosyalarınızı ve diğer önemli verilerinizi engellediğini de bilmektesinizdir. BullGuard Mobile Security programını indirdikten sonra bu programın telefon internete bağlanınca kendi kendini otomatikman güncellediğini görünce rahatladık. Bu yüzden problemlerinizi unutabilirsiniz.

BullGuard Mobile Security programını neden tercih etmeliyim?

Telefonunuzu ve Android cihazınızı korumak için BullGuard Mobile Security programını düşünmelisiniz. Mobil antivirüs programlarına para ödemenin gereksiz olduğu söylense de her gün başka bir virüs ortaya çıkmakta ve pazar oldukça büyümektedir.

BullGuard Mobile Security bellek kopyası
Kaynak: http://www.2-spyware.com/review-bullguard-mobile-security.html

Yazılım
Dosyalar