Bridge.dll parazitinin fonksiyonu nedir

bridge.dll bir tarayıcıya yardımcı objedir ve genellikle C:\Windows\System32 dosyasında bulunur. Diğer bütün tarayıcıya yardımcı dosyalar gibi, bu dosya da kullanıcı tarayıcıyı açtığında çalışmaya başlar ve herhangi bir bireysel güvenlik duvarı tarafından durdurulmaz, çünkü bu dosya da aynı zamanda tarayıcı olarak belirlenmiştir. Bazı kaynaklara göre, bridge.dll sisteme casus yazılımlar veya reklam yazılımı aracılığıyla konulmuş olabilir.

bridge.dll’in kullanımı çok yönlüdür- tarayıcıyı gözlemlemek, önemli süreçleri bitirmek ve dosyaları silmek için kullanılabilir. Size kesinlikle bridge.dll’yi bilgisayarınızdan silmenizi tavsiye ederiz. Ne var ki, bunu eğer profesyonel değilseniz ve bilgisayarlar hakkında yeterince bilginiz yoksa elle yapmamalısınız. Dolayısıyla, otomatik silme araçlarıyla bir sistem taraması yapmalısınız. Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus veya Malwarebytes Anti Malware kullanmanızı tavsiye ederiz.

Karar - Dosyanın durumu:
tehlİkelİ dosya
Virusler.web.tr araştırma merkezi bridge.dll ile ilgili tüm bilgileri toplamakta ve kontrol etmektedir. Kendimize şu soruları soruyoruz: Bu dosya bir tehdit unsuru mudur? Bu dosya adı bir malware tarafından kullanılmış mı? Dosyanın son durumu araştırmalarımızla birlikte tamamen bizim fikrimize bağlı. TEHLIKELI DOSYA statüsü bu dosyanın sisteminiz için tehdit olduğu anlamına gelir. Aşağıdaki tavsiyeyi kullanın:
TAVSİYE
Bilgisayarınız yavaşlaşmış gibi duruyorsa ya da bilinmeyen sitelere yönlendirilme ve bilinmeyen reklamlarla karşılaşma gibi problemleriniz varsa sisteminizi güvenilir bir korsan yazılım programı ile kontrol etmelisiniz.Ücretsiz tarama yapın ve sisteminizi bu problemlere sebep olabilecek programlara karşı kontrol edin.
Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Problem tanı problemi Mutluluk
Garanti
İndir
Problem tanı problemi Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Plumbytes Anti-Malware Webroot SecureAnywhere AntiVirus sisteminizi tehlikelere ve zararlı programlara karşı korumak önerilen bir araçtır. Programın deneme sürümü sisteminizdeki zararlı uygulamaları bulacaktır.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Kaynak: http://www.2-spyware.com/file-bridge-dll.html

Yazılım
Dosyalar