Önem ölçekli:  
  (70/100)

Beast seçeneğini kaldırın

12

Beast, Remote Adminstration Tools adlı son zamanlarda yayılan geniş ailenin üyesi olan virüslerden sadece bir tanesidir.  Bu tehditler, bazı şahıslara uzaktaki bilgisayarlara bağlanma yetkisi verir ve bu bilgisayarları yerel ağ ile yönetme imkanını sunar. RATlar bir server’a ve müşteri teknolojisine kurulmuşlardır, bu sayede kontrol edilecek bilgisayara komutlar verebilirler, bu bilgisayarın hostu ise uzaktadır. Unutmayın, enfeksiyon vakalarının sayısı ile birlikte, sisteme zarar verme imkanları da büyümektedir.
Diğer bütün RATlar gibi, Beast’in de sistemin arka planında çalıştığı ve kendisini kullanıcıdan gizlediği görülmüştür.  Beast’in kullanıcının aktivitelerini gözlemleyip kontrol edebildiği, dosyalarını yönettiği, ek yazılımlar kurabildiği, mevcut bütün eklentilerle veya donanım cihazlarıyla birlikte sistemi konrol edebildiği, bilgisayarı kapatabildiği veya tekrar başlatabildiği görülmüştür. Ayrıca, bu virüs kullanıcıyı izlemek için de kullanılabilir, çünkü bu virüsün içinde ‘’keylogger’’ özelliği de mevcuttur. Sizin de görebileceğiniz gibi, bu program RAT enfeksiyonu için gereken bütün özelliklere sahiptir. Bu program kesinlikle ciddi bir beladır.
Beast’i hazırlayan kişi, Tataye diye anılan bir hackerdır. Bildiğimize göre, Nisan 2001’den Mart 2004’e kadar görülen varyantları da Delfi’de hazırlanmıştı ASPack ile sıkıştırılmıştı.

Beast’ten etkilenmiş olabileceğinizi düşünüyorsanız, SpyHunter  veya STOPzilla gibi otomatik silmeye yarayan araçları kullanıp bu tehlikeli programdan kurtulabilirsiniz. Zamanınızı kaybetmeyin, çünkü bilgisayarınızdan önemli bilgilerinizi kaybedebilirsiniz!

Otomatik Beast kaldırımı

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Beast silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Beast için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Beast için temizleyici
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun
Beast programını kaldırmak için SpyHunter kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "SpyHunter kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.

Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi SpyHunter incelemesinde bulabilirsiniz.

Başka bir korsan yazılım programı kullanmaya karar verirseniz SpyHunter programını bilgisayarınızdan kaldırın.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus, Beast'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. 

Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Beast'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-01-14)
Reimage
Reimage'in Beast'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2013-01-14)

Beast el kaldırma:

Süreçleri öldür:
92e56c9f.exe,9d6680f5.exe,beast.exe,beast192.exe,beast2.00.exe,beast2.01.exe,beast2.06.exe,server.exe,[system,root]\\system\\hservms.exe,[system,root]\\system\\mshost.exe

Aşağıdaki yapılandırma kayıtlarını silin:
HKEY_CLASSES_ROOT\.bad HKEY_CLASSES_ROOT\beastfile HKEY_CLASSES_ROOT\beastfile1 HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\run\com service HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\active setup\installed components\{as096941-b967-10d8-9cbd-0000f87a369e}\stubpath

Şu DLL kayıtlarını silin:
[system root]\\dxdgns.dll

Dosyaları silin:
92e56c9f.exe,9d6680f5.exe,beast,tutorial.pdf,beast.exe,beast192.exe,beast2.00.exe,beast2.01.exe,beast2.01_french_tuto.chm,beast2.06.exe,beastnbl.com,frenchtuto.doc,readme.nfo,readme.txt,server.exe,[system root]\\command\\msaria.com,[system root]\\command\\msdgqt.com,[system root]\\command\\msdvnp.com,[system root]\\command\\mshiye.com,[system root]\\command\\msisai.com,[system root]\\command\\msndxp.com,[system root]\\command\\msocge.com,[system root]\\command\\msqlxh.com,[system root]\\command\\mswnqu.com,[system root]\\dxdgns.dll,[system root]\\system\\com\\comsv.com,[system root]\\system\\com\\mscom32.com,[system root]\\system\\hlir.blf,[system root]\\system\\hservms.exe,[system root]\\system\\kb.tlg,[system root]\\system\\kd.txs,[system root]\\system\\kl.dli,[system root]\\system\\kl.tti,[system root]\\system\\msbeku.com,[system root]\\system\\msbwdr.com,[system root]\\system\\msbxbs.com,[system root]\\system\\mshlir.com,[system root]\\system\\mshost.exe,[system root]\\system\\msoksw.com,[system root]\\system\\mspfgf.com,[system root]\\system\\msqmqr.com,[system root]\\system\\msujop.com,[system root]\\system\\msyrmu.com,[system root]\\system\\oksw.blf,[system root]\\system\\shell32.com,[system root]\\system\\ujop.blf,[system root]\\system\\wbem\\wb.com,[system root]\\system\\wbem\\wsv.com,[system root]\\system\\yrmu.blf

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin