Av.exe dosyasına ihtiyacım var mı

av.exe

av.exe bir kötü niyetli süreç, yazılım olarak kabul edilir, ve birbirinin aynısı olan virüslerin oluşturduğu bir gruba aittir. Bu virüslerin içinde XP Antivirus Pro 2012, Vista Internet Security 2010, Win 7 Guardian, XP Defender 2012 gibi programlar vardır ve bütün bu programlar aynı görsel kullanıcı arayüzünü kullanıp kurbanlarından para almayı amaçlarlar. Av.exe virüsü bütün bu tehditler için önemli bir aşama olarak kabul edilebilir, çünkü bu virüs gerektiğinde bazı parazit bileşenleri kurabilir. Ayrıca, bu virüsün kullanıcının başlangıç sayfasını değiştirdiği ve yasal güvenlik programlarını engellediği görülmüştür. Unutmayın, bu virüsün varlığı bilgisayarınızın etki altında olduğunu ve bu virüsü hemen kaldırmanız gerektiğini gösterir.

Genellikle, Av.exe C:\Documents and Settings\[kullanıcı adı]\Local Settings\Application Data) klasörünün %AppData% dosyasında bulunur. Ne var ki,bu dosya bilgisayarınız için yasal ve önemli de olabilir. Size bu dosyayı, silmeden önce dikkatlice kontrol etmenizi öneririz.

Karar - Dosyanın durumu:
tehlİkelİ dosya
Virusler.web.tr araştırma merkezi av.exe ile ilgili tüm bilgileri toplamakta ve kontrol etmektedir. Kendimize şu soruları soruyoruz: Bu dosya bir tehdit unsuru mudur? Bu dosya adı bir malware tarafından kullanılmış mı? Dosyanın son durumu araştırmalarımızla birlikte tamamen bizim fikrimize bağlı. TEHLIKELI DOSYA statüsü bu dosyanın sisteminiz için tehdit olduğu anlamına gelir. Aşağıdaki tavsiyeyi kullanın:
TAVSİYE
Bilgisayarınız yavaşlaşmış gibi duruyorsa ya da bilinmeyen sitelere yönlendirilme ve bilinmeyen reklamlarla karşılaşma gibi problemleriniz varsa sisteminizi güvenilir bir korsan yazılım programı ile kontrol etmelisiniz.Ücretsiz tarama yapın ve sisteminizi bu problemlere sebep olabilecek programlara karşı kontrol edin.
Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir.
Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Problem tanı problemi Mutluluk
Garanti
İndir
Problem tanı problemi Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Plumbytes Anti-Malware Webroot SecureAnywhere AntiVirus sisteminizi tehlikelere ve zararlı programlara karşı korumak önerilen bir araçtır. Programın deneme sürümü sisteminizdeki zararlı uygulamaları bulacaktır.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Kaynak: http://www.2-spyware.com/file-av-exe.html

Yazılım
Dosyalar