Önem ölçekli:  
  (10/100)

Aqovd.com virüsünü kaldır

123

Aqovd.com virüsü nedir?

Aqovd.com virüsü ilk bakışta normal bir arama sitesi gibi görünür. Bir arama kutusu, Facebook, Twitter ve hatta Google ve Bing gibi rakiplerine giden linkleri içerir. Ancak güvenlik uzmanları bu siteyi kullanmanızı önermez. Çünkü önceden belirlenmiş arama sonuçları ve değiştirilmiş içerikler sunmaktadırlar. Dahası aqovd.com başlangıç sayfasınız, arama motorunuz ve yeni sekme olarak ortaya çıkabilir. Tarayıcı korsanı ve potansiyel olarak istenmeyen program olarak adlandırılır çünkü ücretsiz yazılımların eklentisi olarak yayılmaktadır. DNS ayarı değişikliğine ek olarak birçok reklam ve yönlendirmeler ile karşılaşırsınız. 

Ayrıca ziyaret ettiğiniz sitelerde birçok reklamla karşılaşabilirsiniz. Bu şüpheli programın kurbanları çeşitli sistem yavaşlamalarına ve sistem çöküşlerine sebep olabilir. Dahası güvenlik uzmanları aqovd.com yönlendirme virüsünün kimlik dışı bilgilerinizi de çalabileceğini söyleyebiliriz. Ticari amaçla geliştirildiğinden geliştiricileri kullanıcıların arama terimleri, ziyaret ettikleri siteler, IP adresleri, PC konumları gibi bilgilere ulaşabilir. Belirli miktarda veri toplandıktan sonra üçüncü parti reklamlar bu bilgilerle ilginizi çekecek reklamlar gösterirler. 

Bu yüzden çeşitli tehditlerden korunmak ve sisteminizin performansını korumak için tüm sisteminizde SpyHunter (Windows OS) veya Webroot SecureAnywhere AntiVirus (Mac OS X) gibi programlarla sisteminizi kontrol etmelisiniz. 

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Aqovd.com virüsü silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Aqovd.com virüsü programını kaldırmak için SpyHunter kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "SpyHunter kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.

Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi SpyHunter incelemesinde bulabilirsiniz.

Başka bir korsan yazılım programı kullanmaya karar verirseniz SpyHunter programını bilgisayarınızdan kaldırın.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus, Aqovd.com virüsü'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. 

Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Aqovd.com virüsü'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-12-09)
Reimage
Reimage'in Aqovd.com virüsü'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-12-09)

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARIBizi Facebook'ta Beğenin