Önem ölçekli:  
  (99/100)

Antivirus Security Pro seçeneğini kaldırın

12

Antivirus Security Pro WinWebSec’e ait olan sahte bir korsan yazılım programıdır. Bu program Attentive Antivirus, Live Security Platinum, AVASoft Professional Antivirus programları gibidir.Sisteme girdiği anda sistemde tehlikeli virüslerin varlığını bildiren sahte uyarılarını göstermeye başlar.Unutmayın ki bu virüs sadece var olmayan dosyaları göstermekte ya da önemli olan dosyaları virüs olarak göstermektedir. Bu yüzden bu uyarıları dikkate almamalı ve bu programı sisteminizden kaldırmalısınız. Eğer bu programın neden yaratıldığını merak ediyorsanız cevap aslında oldukça açık: Sizi lisanslı versiyonunu almaya zorlamak. Kesinlikle bu ürünün lisanslı versiyonunu almamalısınız.

ANTIVIRUS SECURITY PRO NASIL ÇALIŞIR?

Bu virüs güvenlik açıklarından faydalanan bir truva tarafından dağılmaktadır. Virüs korunmasız sistemleri etkilemektedir. Bu yüzden bilgisayarınızın iyi korunduğundan emin olmalısınız. Yine de bu truva sisteminize girerse siz farkına varmdan Antivirus Security Pro nun dosyalarını bilgisayara indirir. Bunları yaptıktan sonra virüs sistemde değişiklik yapar ve bilgisayar her başlatıldığında çalışmaya başlar. Sonuç olarak virüs şu mesajı göstermeye başlar:

Warning! Infected file detected.
We strongly recommend activating full edition of your antivirus software for repairing threats. 

Warning! Infected file detected
Location: File SystemSuspicious activity detected in the application notepad.exe to the behavior of the virus Win32/Conficker.X. For your security and to avoid loss of data, the operation of application cmd.exe has been temporarily restricted.

Virüsten şu mesajı da alabilirsiniz:

Warning! Network attack attempt detected.
To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Lütfen, bu programdan gelen bütün virüs uyarıları sahtedir. Bu programın tek amacı paranızı almaktır. Bu virüsten gelen uyarıları gördüğünüz andan itibaren sisteminizde tarama yapmalısınız.. Ayrıca aşağıda verilen uyarıları takip edip bu virüsten kurtulmalısınız.

ANTİVİRUS SECURİTY PRO’YU NASIL KALDIRABİLİRİM?

Eğer bilgisayarınız bu programdan etkilendiyse STOPzilla ya da  SpyHunter programlarından birini indirmeli ve sisteminizde tarama yapmalısınız. Tam bir virüs veritabanına sahip olabilmek için bu programların en son sürümlerini indirmeye dikkat edin.

Bu program anti-virüs programlarının çalışmasını engelleyebilir. Bu gibi durumlarda bilgisayarınızı safe mood with networking modunda yeniden başlatın ve bu programın zararlı işlevlerinden kurtulun. [harfler ya da numaralar].exe ya da [koruyucu[karakterler].exe dosyalarını bulun ve bunları durdurun. Korsan yazılım programı ile tüm sistemde tarama yapın. Taramayı bilgisayarınız normal modunda iken yapmayı unutmayın.

Otomatik Antivirus Security Pro kaldırımı

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Antivirus Security Pro silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Antivirus Security Pro için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Antivirus Security Pro için temizleyici
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun
Antivirus Security Pro programını kaldırmak için SpyHunter kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "SpyHunter kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.

Bu program ile ilgili daha fazla bilgiyi SpyHunter incelemesinde bulabilirsiniz.

Başka bir korsan yazılım programı kullanmaya karar verirseniz SpyHunter programını bilgisayarınızdan kaldırın.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus, Antivirus Security Pro'yi kaldırmak için önerilen bir temizleyicidir. 

Bunu parazit güncel sürümünü algılarsa bu ücretsiz deneme kullanarak teyit etmelidir.
40.000.000'dan fazla indirme!
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Antivirus Security Pro'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-05-07)
Reimage
Reimage'in Antivirus Security Pro'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2015-05-07)
Antivirus Security Pro bellek kopyası
Antivirus Security Pro bellek kopyası

Antivirus Security Pro el kaldırma:

Süreçleri öldür:
[random].exe

Aşağıdaki yapılandırma kayıtlarını silin:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun "AA2014" = "%CommonAppData%WaDprnV7WaDprnV7.exe"

Dosyaları silin:
%CommonAppData%[random]
%CommonAppData%[random][random]
%CommonAppData%[random][random].exe
%CommonAppData%[random][random].exe.manifest
%CommonAppData%[random][random].ico
%CommonAppData%[random][random].in
%CommonAppData%[random][random].lg

DİĞER DİLLERDE KALDIRMA KILAVUZLARI  • Halil

    Merhaba,

    Aynı problemi yaşamaktayım fakat win-R sonrasında programı çalıştır dediğimde virüslü olduğunu belirten bir uyarı ile program çalışmamaktadır.Galiba belirttiğiniz active key olmadı bende doğru yada yanlış bir uyarı vermedi anlayamadım.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bizi Facebook'ta Beğenin