Önem ölçekli:  
  (75/100)

Andromeda AntiVirus seçeneğini kaldırın

Gabriel E. Hall - -
12

Andromeda Antivirus sahte bir yazılım komik adıdır. Andromeda Antivirus diğer sahte güvenlik programları gibidir. Yani bir güvenlik aracı değildir ve kullanıcıları lisans almaları için kandırmaya çalışır.

Andromeda Antivirus birçok güvenlik uyarısı ve sistem uyarısı verir. Bilgisayarı taradığını bile iddia eder. Bu sahte mesajlar insanları korkutmak ve bu programın lisansını almaya ikna etmek içindir. Bu programa güvenmeyin. Andromeda Antivirus bilgisayarı kullanılmaz hale getirir. AndromedaAntiVirus birçok pop-up gösterir ve kullanıcıların tüm aktivitelerini bölüp olmayan tehditlerden kurtulmaları için kullanıcıların $50-$80 ödemesini ister.

Bazen bu program kendini Andromeda AntiVirus 2009 ya da AndromedaAntiVirus 2009 olarak göstermektedir. İnternette ortaya çıktıktan birkaç gün sonra, Andromeda AntiVirus adını AndromedaAV olarak değiştirdi. İsminin AndromedaAntiVirus 2009 ya da Andromeda AV olması hiç fark etmez. Bu program kötü amaçlı bir yazılımdır.

Otomatik Andromeda AntiVirus kaldırımı

Sitemizde önerdiğimiz ürünlerle bağlantılı olabiliriz. Kullanım sözleşmemizde bu belirtilmektedir. Tavsiye ettiğimiz herhangi bir anti-casusyazılım yazılımını Andromeda AntiVirus silmek için indirdiğinizde gizlilik politikamızı ve Kullanım sözleşmesi.
Şİmdi yapın!
İndir
Andromeda AntiVirus için temizleyici Mutluluk
Garanti
İndir
Andromeda AntiVirus için temizleyici Mutluluk
Garanti
Microsoft Windows ile uyumludur. OS X ile uyumludur.
Not: Manuel yardım gerekli elle müdahele olmadan bir ya da bütün kaldırıcıların parazitten kurtulamadığı anlamına gelmekte, lütfen aşağıdaki kaldırım açıklamalarını okuyun
Andromeda AntiVirus programını kaldırmak için Plumbytes Anti-Malware kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Plumbytes Anti-Malware kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Andromeda AntiVirus programını kaldırmak için Webroot SecureAnywhere AntiVirus kullanımı tavsiye edilir.Ücretsiz tarayıcı bilgisayarınızın virüslü olup olmadığını anlamanızı sağlar. Kötü amaçlı yazılım kaldırmanız gerekirse "Webroot SecureAnywhere AntiVirus kötü yazılım kaldırma aracının tam sürümünü almanız gerekir.
Diğer yazılım
Malwarebytes Anti Malware
Malwarebytes Anti Malware'in Andromeda AntiVirus'yi temizlemektedi etkisini test ettik (2014-09-21)

Andromeda AntiVirus el kaldırma:

Süreçleri öldür:
AndromedaAntiVirus.exe
bprint.exe
vclipsrv.exe

Aşağıdaki yapılandırma kayıtlarını silin:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareAntivirus
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREAntivirus
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun?�?Antivirus?�? = ?�?%ProgramFiles%AndromedaAntiVirusAntvrs.exe?�?

Şu DLL kayıtlarını silin:
hinetres.dll
rpthreadVC.dll
thunk.dll
cpifmgr.dll
tmswdat10.dll
hinetres.dll

Dosyaları silin:
AndromedaAntiVirus.exe
bprint.exe
vclipsrv.exe
Kaynak: http://www.2-spyware.com/remove-andromeda-antivirus.html